אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל באשקלון: "יש לנו עובדים, יש לנו אורחים - אין מה להסתתר בגוש דן" צילום: גדי קבלו

מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל באשקלון: "יש לנו עובדים, יש לנו אורחים - אין מה להסתתר בגוש דן"

אריאל קפון הגיע למלון הרשת הולידיי אין: "אי אפשר להגיד שהמורל גבוה, אבל הוא גם לא שפוף. התפוסה במלון סבירה יחסית לחודש ינואר"

01.01.2009, 18:08 | יסמין גיל
"המלון מתפקד ובהחלט מספק תחושת ביטחון", כך אומר מנכ"ל רשת מלונות אפריקה ישראל, אריאל קפון, שהגיע היום (ה') בצהריים לאשקלון, לביקור במלון הרשת הולידיי אין. "יש לנו עובדים, יש לנו אורחים - אין מה להסתתר בגוש דן. גם במלחמת לבנון השנייה הגעתי לבקר במלונות שלנו בצפון, אני לא יכול לשלוח את העובדים, ולא לתמוך בהם".

לגבי האווירה במלון בן 215 החדרים, אומר קפון: "אי אפשר להגיד שהמורל גבוה, אבל הוא גם לא שפוף. האורחים מקבלים את כל השירות, ומנגד אפשרנו לעובדים שרוצים, מכל סיבה שהיא, בין אם מחרדה או היעדר ממ"ד - לבוא עם המשפחות וללון במלון. העובדים הם הנכס שלנו ואנו מבינים את הדאגה הטבעית שלהם. הם קודם כל בני אדם".

לגבי האורחים, הרי שלדברי קפון התפוסה במלון בימי לחימה אלה עומדת על 40%-45%: "תפוסה סבירה לחודש ינואר", הוא אומר. מרבית האורחים הם עיתונאים, ובעיקר נציגי העיתונות הזרה: "בנוסף, יש מעט אנשי עסקים וגם משפחה אחת של עולים מצרפת", אומר קפון.

מבחינת אמצעי המיגון: "מבנה המלון הבנוי כשתי כיפות בטון, מוגן בפני עצמו", אומר קפון, "ובנוסף יש מקלטים שמישים שידעו לקלוט גם אורחים וגם עובדים. פנינו לעיריית אשקלון ואמרנו כי במידה ויהיו משפחות שבתיהן ייפגעו, נשמח לארח אותן במלון. אנו רואים את עצמנו כחלק מהקהילה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות