אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"מלך השוק האפור", שלי נרקיס, זכה בתביעה בסך 645 אלף שקל נגד לווים צילום: תומריקו

"מלך השוק האפור", שלי נרקיס, זכה בתביעה בסך 645 אלף שקל נגד לווים

התביעה הוגשה בשנת 2006 בעקבות צ'ק בסכום האמור שהיה ברשותו של נרקיס ו"חזר" לאחר שהופקד בבנק. השופט לא השתכנע כי בעליו של הצ'ק לא הכירו כלל את נרקיס, למרות טענותיהם

05.01.2009, 18:05 | מארק שון

שלי נרקיס, מי שכונה בעבר "מלך השוק האפור" ועסק במתן הלוואות חוץ-בנקאיות, זכה לאחרונה בתביעה בסך 645 אלף שקל נגד לווים. בהיעדר הסכם הלוואה מסודר, סירב בית משפט השלום בתל-אביב לקבל את טענות נרקיס לסכומים נוספים שהלווים חייבים לו, כולל סכום של ריבית, בסך 350 אלף שקל.

הצ'ק שניתן לנרקיס, בסך 645 אלף שקל - חזר - וזה הגיש ב-2006 תביעה בסך מיליון שקל נגד האחים אשר ודניאל כראדי. האחים טענו, שחתימותיהם זויפו ושהם אינם מכירים את נרקיס ומעולם לא העבירו לו את הצ'ק. בגב הצ'ק התנוססה חתימתו של אח נוסף של השניים, שהלך לעולמו.

האחים כראדי לא סיפקו הסבר הגיוני, כיצד הגיע לידי נרקיס צ'ק מהחשבון של אשר כראדי לפקודת דניאל כראדי, ולכן קיבל השופט קליין את טענת עורך הדין ישי בית און, שייצג את נרקיס, כי החזיק פיסית בצ'ק והיה זכאי לסכום הנקוב, אשר בעדו ניתנה תמורה, למרות שלא נהג לספק קבלות וחשבוניות בעת מתן ההלוואות.

השופט קליין קבע, כי נרקיס, מסיבותיו הוא, לא פרע את הצ'ק במועד, אלא לאחר תקופה של ארבע וחצי שנים. הוא חייב את הנתבעים רק בסכום הצ'ק, בתוספת ריבית והצמדה מעת הגשת התביעה בלבד, זאת, כאמור, באי-הצגת מסמכים המציגים את הריבית המצופה או הסכם ההלוואה. האחים כראדי אף ישלמו לתובע שכר טרחת עורך דין בסך 36 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות