אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
'פארטיגיימס' תובעת את נועם לניר צילום: אוראל כהן

'פארטיגיימס' תובעת את נועם לניר

חברת ההימורים תובעת את 'ליברמור' לשל לניר, אותה רכשה ב-2006, בטענה שלא סיפקה את הרווחים אליהם התחייבה

06.01.2009, 12:26 | סוכנויות הידיעות

חברת 'פארטיגיימס', הבעלים של אתר PartyPoker.com, תובעת את חברת ההשקעות 'ליברמור', שאת חטיבת הימורי האינטרנט שלה קנתה ב-2006. לפי הטענות של פארטיגיימס, "ליברמור נכשלה לספק סכום מסוים של רווחים אליו התחייבה לפני שלוש שנים" אמר דובר פארטיגיימס ג'ון שפארד.

התביעה הוגשה לבית המשפט בלונדון ב-23 בדצמבר. ליברמור הפעילה את חברת ההימורים המקוונים 'אמפייר אונליין' עד שחברת פארטיגיימס, הפועלת מגילברטר, קנתה את חטיבת ההימורים של ב-2006 תמורת 38 מיליון דולר. בעקבות הרכישה היא שינתה את שמה והפכה לחברת השקעות. שפארד אמר שהסכום הנתבע הוא "בן שש ספרות", אך סירב למסור פרטים נוספים.

המנכ"ל של ליברמור הוא הישראלי נועם לניר, שייסד גם את אמפייר אונליין. דוברת החברה פראן ריד סירבה להגיב לידיעה. פארטיגיימס מנהלת דיונים עם משרד המשפטים בארה"ב, בניסיון לפתור מחלוקות על פעילות היסטורית של החברה במדינה, בה הימורים באינטרנט הם בניגוד לחוק.

מייסד החברה אנוראג דיקשיט הורשע בארה"ב בעברות של ניהול הימורים לא חוקיים באיטנרנט וב-16 בדצמבר הסכים לשלם קנס של 300 מיליון דולר. באותו זמן הודיע החברה שהיא מנסה להגיע להסכם עם משרד המשפטים האמריקאי, והדגישה כי כל קנס שתשלם יהיה "נמוך משמעותית" מהקנס ששילם דיקשיט. ההימורים המקוונים נאסרו בארה"ב ב-2006.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות