אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר קבוצת דלק: "יצחק תשובה ישרוד את המשבר, אין כאן שאלה" צילום: אוראל כהן

יו"ר קבוצת דלק: "יצחק תשובה ישרוד את המשבר, אין כאן שאלה"

לדברי גבי לסט, "דלק היא דוד המודרני. לאף אחד מהמנכ"לים אין נהג, גם לא ליצחק תשובה. גם השכר אצלנו לא גבוה במיוחד - אני מרוויח 80 אלף שקל בחודש"

06.01.2009, 15:18 | גיא מי-טל
"יצחק תשובה ישרוד את המשבר הזה. אין כאן בכלל שאלה. קבוצת דלק מתנהגת אחרת, כמו שמתנהגים במשק במשבר, וכמובן שאנחנו מעדיפים להשאיר את הכסף בכיס. אך הקבוצה תישאר הרבה אחרי המשבר" - כך אמר בראיון ל"כלכליסט"  גבי לסט, יו"ר קבוצת דלק שבשליטת תשובה.

בתשובה לשאלה האם צפויים קיצוצים בכוח האדם, אמר לסט: "דלק היא דוד המודרני. אנשים נכנסים למשרדים של דלק ולא מאמינים. מחפשים את המשרדים ואת כוח האדם שמפעיל את החברה, ולא מוצאים. קח את דלק אנרגיה - כולה חמישה עובדים. דלק רכב, שמייצרת לקבוצה סכומי ענק, כוללת 18 איש במטה. ליצחק תשובה יש מנכ"ל, יו"ר, יועץ משפטי, הנהלת חשבונות ופקידות, בסך הכל אולי 15 איש. את מי נפטר? על מי נוותר?

"לאף אחד מהמנכ"לים אין נהג, גם לא ליצחק תשובה. גם השכר אצלנו לא גבוה במיוחד, אני מרוויח 80 אלף שקל בחודש, גדעון (גדעון תדמור, מנכ"ל דלק אנרגיה, ג"מ) מרוויח סכום דומה. לא מדובר במשכורות גבוהות בצורה יוצאת דופן, וההתנהלות של דלק היא לא פזרנית ובזבזנית".

  

הראיון המלא - מחר בגיליון "כלכליסט"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות