אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארגוני היוצרים: להשעות את דיוני ועדת מרדכי צילום: קובי קנטור

ארגוני היוצרים: להשעות את דיוני ועדת מרדכי

היוצרים שלחו מכתב לאריאל אטיאס ובו דרישה לבחון אפשרות להרחיב את סמכויות הוועדה ואת מספר חבריה "על מנת שלא לקבל החלטות חפוזות שעלולות להיות דרמטיות לבעלי הון, לצופים, ליוצרים וליצירה העברית המקורית"

07.01.2009, 15:43 | תמר וילרפורט

ארגוני היוצרים שהשביתו את פעולות המחאה מאז פרצה המלחמה בעזה, חזרו להביע את מורת רוחם מהמצב בתקשורת וברשות השנייה ושלחו היום (ד') מכתב לשר התקשורת אריאל אטיאס. במכתב מבקשים היוצרים להשעות את הדיונים בוועדת מרדכי, העוסקת במעבר מזיכיונות לרישיונות.

היוצרים קוראים לאטיאס או למחליפו, בהתאם לתוצאות הבחירות הקרבות, לבחון אפשרות להרחיב את סמכויות הוועדה ואת מספר חבריה "על מנת שלא לקבל החלטות חפוזות שעלולות להיות דרמטיות לבעלי הון, לצופים, ליוצרים וליצירה העברית המקורית כמו גם לתרבות הישראלית בכללותה".

במכתב מלינים היוצרים על הקשר שבין ועדת מרדכי (בראשותו של מנכ"ל משרד התקשורת, מרדכי מרדכי) להחלטות שצריכות להתקבל לגבי המשך פעילותו של ערוץ 10 לאור ההפרות החוזרות ונשנות של הסכמי המכרז, כמו כן הם מבקשים מהשר שלא יקבל החלטות זאת לאור הבחירות הקרבות ובנוסף מזכירים את המיזוג בין יס לבזק והיעדר רגולציה על אתרי האינטרנט של רשת, קשת וערוץ 10 המשמשים כערוצי שידור בפני עצמם בהעלאת תכנים ייחודיים אותם הם מקדמים בטלוויזיה ומהם נהנים מהכנסות ניכרות.

היוצרים סיכמו את המכתב בבקשה "אל תשאיר אחריך נזקים ושברים שאנחנו נצטרך לאסוף אחריך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות