אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה בהיקף של 3.5 מיליון דולר לפילת מדיה בארה"ב צילום: shutterstock

חוזה בהיקף של 3.5 מיליון דולר לפילת מדיה בארה"ב

החברה, המספקת מערכות תוכנה לתעשיית הפירסום והתקשורת, דיווחה היום כי חתמה חוזה לאספקת מערכת לניהול התוכן, הערוצים ושרותי VOD של חברת טלוויזיה בכבלים גדולה בארצות הברית

08.01.2009, 10:52 | ענת ציפקין
פילת מדיה, המספקת מערכות תוכנה לתעשיית הפירסום והתקשורת, דיווחה היום (ה') כי חתמה חוזה לאספקת מערכת לניהול התוכן, הערוצים ושרותי VOD של חברת טלוויזיה בכבלים גדולה בארה"ב.

החוזה כולל רישיונות לשימוש ב-Integrated Broadcast Management System) IBMS ) וחבילת שרותי התאמה והטמעה בהיקף התחלתי של כ-3.5 מיליון דולר. בנוסף יינתנו שרותי תחזוקה מתמשכים לשנים שלאחר תחילת השימוש. לקוח חדש זה יהיה הלקוח האמריקאי ה-13 של פילתמדיה, בנוסף ללקוחות כגון FOX , AT&T, CTV, דיסקברי ונשיונל ג'אוגרפיק.

אבי אנגל, מנכ"ל פילת מדיה: "אנו שמחים על כך שחוזה משמעותי זה נחתם לאחר תהליך בחינה ומו"מ ממושכים שהוזכרו בדו"ח הרבעוני הקודם. חשיבות החוזה החדש, מעבר לתרומה משמעותית להכנסות 2009, היא בחיזוק בסיס הלקוחות של החברה בארה"ב".

מדו"חות הרבעון השלישי שפירסמה פילת בנובמבר, עולה כי החברה, הנסחרת בלונדון ובתל אביב לפי שווי שוק של כ-32 מיליון שקל, סיכמה את הרבעון עם הכנסות בהיקף של 26.5 מיליון שקל, זאת לעומת הכנסות בהיקף 38.6 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. ההפסד הנקי עליו דיווחה החברה ברבעון השלישי הסתכם ב-1.2 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של 784 אלף שקל ברבעון השלישי אשתקד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות