אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושרה הקמת שני מגדלים בתל אביב וברמת גן

אושרה הקמת שני מגדלים בתל אביב וברמת גן

הוועדה המחוזית תל אביב של משרד הפנים אישרה הקמת מגדל בן 17 קומות ובו 44 יחידות דיור בשדרות הילד בר"ג וכן הקמתו של מגדל משרדים בן 20 קומות במתחם סוזוקי בתל אביב

12.01.2009, 21:06 | אורי חודי

בשוק המגדלים מתכוננים ליום שאחרי המשבר. הוועדה המחוזית תל אביב אישרה היום (ב') להפקדה שני מגדלים חדשים בתל אביב וברמת גן. מדובר במגדל מגורים במתחם שדרות הילד ברמת גן ובמגדל משרדים במתחם סוזוקי, הסמוך לסינרמה בתל אביב.

ברמת גן ייבנה מגדל מגורים בן 17 קומות, שיכלול 44 יחידות דיור עם חזית פעילה של כ־450 מ"ר מסחר ותעסוקה, הפונה לרחוב ז'בוטינסקי. המגדל עתיד להיבנות בצמוד לתחנת הרכבת הקלה המתוכננת במקום. במשרד הפנים מדגישים: "מימוש התוכנית מותנה בהתאמתה המלאה לקו הרכבת הקלה, מבלי לפגוע בהליכי הקמתה ברחוב ז'בוטינסקי ובשדרות הילד". התוכנית הוגשה ביוזמה פרטית של בעל הנכס ונערכה על ידי משרד ארכוד אדריכלים.

התוכנית השנייה משתרעת על שטח של כ־4.8 דונמים בתל אביב וממוקמת בין הרחובות בוקסנבאום ממזרח ויגאל אלון ממערב. תוכנית זו מאשרת הקמת מגדל משרדים ומסחר בן 20 קומות, עם חניון תת־קרקעי. זכויות הבנייה במקום מאפשרות לבנות כ־15 אלף מ"ר לתעסוקה. ממשרד הפנים נמסר, כי התוכנית היא חלק מתוכנית מתחם התעסוקה ביצרון, והיא מטמיעה את עקרונותיה המנחים מבחינת תוספת הזכויות, בינוי, השימושים ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות