אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בימ"ש מינה מפרק לחברה הבת של ג'ולקס צילום: shutterstock

בימ"ש מינה מפרק לחברה הבת של ג'ולקס

ג'ולקס דיווחה כי יתרת ההתחייבויות של טרבט כלפיה מסתכמת בכ-14 מיליון שקלים. מלון פארק פלאזה בנהריה, שהינו נכס מרכזי של חברת הבת טרבט, הפסיק את פעילותו כבר באמצע חודש דצמבר בשל מחסור במימון

13.01.2009, 14:58 | סיון איזסקו
חברת ג'ולקס דיווחה אתמול לבורסה כי בית המשפט המחוזי נעתר לבקשה לפירוק חברה הבת טרבט השקעות וייזום ומינה לחברה מפרק זמני. נושי החברה טוענים כי היא חדלת פרעון והיקף חובותיה הסתכמו ב-30 לספטמבר בכ-26.7 מיליון שקל. עוד טוענים כי קיים חשש להברחת נכסים והעדפת נושים.

ג'ולקס דיווחה כי יתרת ההתחייבויות של טרבט כלפיה מסתכמת בכ-14 מיליון שקלים. בתוך כך, עם הגשת הבקשה לפירוק, דיווחה ג'ולקס כי בפועל מלון פארק פלאזה בנהריה, שהינו נכס מרכזי של חברת הבת טרבט, הפסיק את פעילותו כבר באמצע חודש דצמבר בשל מחסור במימון.

החברה מסבירה את העיכוב בכחודש ימים בדיווח על הפסקת פעילות בית המלון בכך שבתקופה זו היא היתה מצוייה במגעים אינטנסיביים למציאת הסדר עם הבנק שהעניק לטרבט את משכנתא בהיקף של כ-16 מיליון שקל לרכישת המלון. לדברי החברה חשיפת מידע זה עלול היה לזרז הגשת הבקשה לפירוק ועל כן נמנעה מלדווח.

טרבט הועברה לג'ולקס במסגרת עסקה בה רכש רונן קריסטל את השליטה בג'ולקס מידי ירון ייני. לאחרונה, בניסיון להחיות את החברה, חברו יונתן קולק, אליהו אביטל ואייל עודד, ורכשו את השליטה בחברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות