אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוגש ערעור על תוכנית להרחבת מלון דן אכדיה בהרצליה צילום: שאול גולן

הוגש ערעור על תוכנית להרחבת מלון דן אכדיה בהרצליה

לפי התוכנית שאושרה, המלון ישתרע על שטח של 38 דונם. דרור עזרא, חבר מועצת העיר: "המלון המתוכנן הוא אחד הגדולים בישראל, זאת ללא ראיה כוללת של ענף המלונאות בעיר"

14.01.2009, 12:34 | גלית שפיר

בקשה לדיון חוזר בתוכנית להרחבת מלון דן אכדיה, הוגשה השבוע על ידי חבר מועצת עיריית הרצליה, דרור עזרא. התוכנית אושרה בחודש דצמבר בוועדת המשנה לתכנון ובנייה.

לפי התוכנית שאושרה, שטח המלון ישתרע על שטח של 38 דונם בחוף הרצליה והוא יכלול 1,325 חדרים ב-3 מגדלים שיתנשאו לגובה של 9-18 קומות. בסך הכל אושרו למלונות דן זכויות בנייה על שטח של 76.5 אלף דונם.

הועדה שאישרה את התוכנית קבעה כי המטרה היא "יצירת מתחם רציף למלונאות ונופש לאורך רחוב רמת ים והוספת יחידות אחסון מלונאיות, פיתוח טיילת, פריצת צירי ירידה לים להולכי רגל והקצאת מקומות חנייה נוספים לציבור".

עזרא, שנבחר למקום השני ברשימת הירוקים לכנסת מסר: "המלון המתוכנן הוא אחד הגדולים בישראל, זאת ללא ראיה כוללת של ענף המלונאות בעיר, ולמעשה הופך את ענף התיירות בהרצליה לשבוי בידי מלון אכדיה. השלבים הראשונים של בניית המלון, יגרמו לחסימה של הנוף מרחוב רמות ים. בנוסף אנו חוששים כי בדומה למקרים בעבר יומרו זכויות בנייה של המלון לבנייה מגורים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות