אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי: נמכר הבניין הראשון בפרויקט בלו תל אביב צילום: בועז אופנהיים

בלעדי: נמכר הבניין הראשון בפרויקט בלו תל אביב

קנדה ישראל מכרה 50 דירות בפרויקט שבמתחם הקאנטרי קלאב לאחר שהורידה את המחיר ב־30%, ל־5,000 דולר למ"ר. בין הרוכשים: איזי שרצקי, איש הנדל"ן פרנק גירון, משה פטרבורג ועוד

29.01.2009, 09:03 | גולן חזני

במהלך בזק של שלושה חודשי מכירות השלימה השבוע קנדה ישראל את שיווק הבניין הראשון בפרויקט היוקרתי שלה, בלו תל אביב, שבמתחם הקאנטרי קלאב. ל"כלכליסט" נודע כי בין הרוכשים דירות בפרויקט בעל השליטה באיתוראן איזי שרצקי, מייסד חברת הנדל"ן גירון פרנק גירון, איש העסקים משה פטרבורג, עו"ד רוני ברקמן ואבנר קורץ, מבעלי פ.ק. גנרטורים.

המכירה מפתיעה לאור המשבר החריף בשווקים הפיננסיים בכלל ובשוק הנדל"ן היוקרתי בפרט. בשל כך נאלצו ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל, להוריד את המחירים ב־30% למחיר ממוצע של 5,000 דולר למ"ר.

החברה החלה בימים אלה את שיווק הבניין השני בפרויקט בן ששת הבניינים, ומכרה 10 מתוך 50 הדירות בבניין באותו מחיר. בחברה מעריכים שהמכירה תושלם תוך זמן קצר גם בבניין השני.

פרויקט בלו תל אביב ממוקם בחלקה הצפוני ביותר של העיר, סמוך לחוף הצוק. הפרויקט מתוכנן כשכונת מגורים סגורה שתכלול 300 דירות בשישה בניינים המוקפים בריכות מים ומשטחי דק, בריכת שחייה חצי אולימפית, חדרי כושר וספא, מגרש טניס ואולם דיירים.

תמהיל הדירות כולל דירות דופלקס עם בריכת שחייה פרטית, דירות המשתרעות על חצי קומה בשטח של 370 מ"ר, דירות שלושה חדרים בשטח של 76 מ"ר וארבעה חדרים בשטח של 190 מ"ר. הסטנדרט יכלול לובי מפואר, קירות מסך, מעליות חכמות, מרפסות דק, חניה תת־קרקעית ושמירה. בדירות תותקן מערכת בית חכם.

אדריכל הפרויקט הוא אילן פיבקו, בשיתוף משרד ברעלי, לוויצקי כסיף. חברת וקסמן גוברין תנהל ותפקח על הביצוע של אלקטרה בניה, א.דורי, תדהר או אשרום - אחת מהן תיבחר במכרז בקרוב. התחלת הבנייה צפויה בעוד שלושה חודשים, ואכלוס שלב ראשון תוך שנתיים וחצי.

מתחם הקאנטרי בשטח של 110 דונם נרכש על ידי קנדה ישראל מחברת אזורים ב־2006 כקרקע בלתי מתוכננת תמורת 45 מיליון דולר. התב"ע הושגה בשנה שעברה, ומאפשרת הקמת שכונת המגורים לצד מגרשי סחר ומשרדים בצדה המזרחי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות