אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עקב המיתון: הנחה על דירות בפרויקט הרובע ביפו

עקב המיתון: הנחה על דירות בפרויקט הרובע ביפו

במהלך חודש פברואר ימכרו דירות 2 חדרים בהנחה של 13%. מנהל הפרויקט: "ההליכה לקראת הקונים מקובלת עלינו בשלבים מתקדמים של המשא ומתן"

01.02.2009, 15:11 | אורי חודי
מכירת הדירות בפרויקטים חדשים נתקלת בבעיה בתקופה האחרונה, כאשר רוב רוכשי הדירות ממתינים לירידת המחירים, בעוד היזמים מתעקשים כי לא תהיה כל ירידת מחירים. נכון להיום מדובר בשוק של קונים ועובדה זו מביאה לשוק מבצעי מכירות המציעים הנחות לרוכשים. כך למשל פרויקט הרובע ביפו יציע במהלך חודש פברואר 13% הנחה על דירות 2 חדרים בשלב ג' של הפרויקט.

מדובר בהנחה של כ-140 אלף שקל לדירה ומהחברה נמסר כי: "הרובע מגביל את המבצע לשתי דירות נבחרות בחודש. במהלך ינואר, בדק הרובע את אפקטיביות המבצע ומכר בהנחה דומה שתי דירות בסכום כולל של 1.79 מיליון שקל". הדירה הראשונה שנמכרה היא דירת 2 חדרים המשתרעת על 46 מ"ר. הדירה נמכרה בעבור 830 אלף שקל כשמחירה המקורי עמד על 950 אלף שקל. דירה נוספת, גם היא דירת 2 חדרים, משתרעת על 63 מ"ר, נמכרה במחיר של 960 אלף שקל במקום 1.1 מיליון שקל. עוד נמסר מהחברה כי רוכשי הדירות המדוברות הם תושבי ירושלים, האחד קנה את הדירה למגורים והשני למטרת השקעה.

פרויקט הרובע, המשתייך לחברת בתי גן להשכרה וחברת ארי פיתוח והשקעה, נמצא במתחם הרחובות יפת, עמיעד, רבי תנחום ופנחס שביפו העתיקה. הפרויקט, שתוכנן על ידי משרדי האדריכלים רני זיס, לויצקי בראלי כסיף, וגידי בר אוריין, משתרע על שטח של 12 דונם וכולל היצע של דירות 2 חדרים ופנטהאוזים של 2, 3, ו 4 חדרים.

לדברי מנהל המכירות של הפרויקט, אריק זבלודוביץ: "ויסות ההיצע והביקוש בהתאם למגמות השוק מאפיין את מדיניות החברה כבר מזמן והליכה לקראת הקונים מקובלת עלינו בשלבים מתקדמים של המשא ומתן". עוד הוסיף זבלודוביץ כי "בשונה מפרויקטים אחרים, רק מיעוט קטן מדייריו הם תושבי חוץ. רוב הרוכשים הינם זוגות צעירים או זוגות שילדיהם כבר עזבו את הבית ומוגדרים כמצמצמי דיור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
היי. אני גרה ברובע. מאושרת
לכל השליליים. לפני שאתם משתוללים בהערות שלכם אני רוצה שתדעו שכבר שלוש שנים אני מאושרת. המחיר יקר- הצחקתם אותי. בדקתם כמה עולה דירה בת"א? חפשו דירה חדשה כזו. נראה אתכם. הדירה מתאימה לי כמו כפפה ליד. יש לי נוף נפלא. הים משגע (דבר שלא היה לי בירושלים). יש לי שקט. יש לי היסטוריה. אני בתל אביב. אז לפני שתקפצו ותעירו את כל ההערות שלכם. תחשבו פעמיים. דלית דיירת מאושרת
דלית , הרובע  |  02.02.09
לכל התגובות