אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בורגוס: נפתח שבעה סניפים במהלך השנה הקרובה צילום: דן פרץ

בורגוס: נפתח שבעה סניפים במהלך השנה הקרובה

כך אומרת אהובה תורג'מן, מנכ"לית ומבעלי רשת ההמבורגרים "בורגוס בורגר בר", שסיכמה את 2008 עם מחזור מכירות של 38 מיליון שקל

02.02.2009, 12:05 | גלי ברגר

המיתון בארצות הברית כבר הסתמן להיות מכרה הזהב של מקדונלד'ס, שכן אנשים מחפשים אחר פתרון של ארוחות זולות, וגם בארץ יש מי שרואה בתחום בהמבורגרים הזדמנות: רשת 'בורגוס בורגר בר' פותחת בימים אלה את סניפה השביעי ומתכננת תנופת התפתחות ב-2009.

"אנחנו מאמינים שנפתח שבעה סניפים במהלך השנה הקרובה", אומרת אהובה תורג'מן, מנכ"לית ומבעלי הרשת. הדרך להתרחב תהיה באמצעות זכיינות. כיום שלושה מתוך שבעת הסניפים הם בזכיינות. מחיר זיכיון עומד על כ-70 אלף דולר, ועל הזכיין להיות בעל ניסיון בתחום המסעדנות. את המיקומים בדרך כלל מביאה הנהלת הרשת.

רשת בורגוס בורגר בר הוקמה בשנת 2000. את 2008 סיכמה הרשת עם מחזור מכירות של 38 מיליון שקל, ובמהלך השנה החולפת מכרה 800 אלף המבורגרים. לטענת תורג'מן, בורגוס היא הרשת הגדולה ביותר מבין רשתות ההמבורגרים הפרטיות, שכן מוזס מונה ארבעה סניפים, ואגאדיר שישה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
הסניף שלהם בהרצליה - פשוט מאכזב מפעם לפעם
לגברת מנכלית!! לא יודע מתי אכלת בסניף שלכם בהרצליה - הוא פשוט גרם לי להפסיק לרצות לאכול אצלכם ההמבורגר יש לו טעם של אבקת מרק בצל!! והכמויות של האוכל שמוגשות פשוט עלובות! אני שנים רבות אכלתי שם ומאז שעשיתם שם את השיפוץ האוכל פשוט רע רע רע!!!! והשירות?!!? חושבים שחייבים להם... הקונספט עם המחשבים חסר טעם ואפילו מאוד מאוד מאוד מציק ברגלים - אני כבר אמרתי למנהל והוא אמר שאין מה לעשות..
עובד ממש ליד  |  04.02.09
לכל התגובות