אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'מפיון מוטורס החלה לשווק בישראל את סקודה סופרב

צ'מפיון מוטורס החלה לשווק בישראל את סקודה סופרב

בניגוד לדגם הקודם, שהיה גרסה מוארכת של פולקסוואגן פאסאט הישנה, סופרב החדשה בנויה על מרכב ושלדה חדשים לגמרי

03.02.2009, 08:01 | ליאור גוטמן

צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה, החלה לשווק בישראל את הגרסה החדשה של סקודה סופרב, מכונית הדגל של היצרן הצ'כי. בניגוד לדגם הקודם, שהיה בעצם גרסה מוארכת של פולקסוואגן פאסאט הישנה, סופרב החדשה בנויה על מרכב ושלדה חדשים לגמרי.

הדגם החדש, שנבחן בעבר על ידי "כלכליסט", ישווק בשלוש גרסאות. הגרסה הראשונה מצוידת במנוע בנפח 1.8 ליטרים שבסיוע מגדש טורבו מפיק 160 כוחות סוס. לגרסה זו משודכת תיבת ההילוכים רובוטית כפולת מצמדים עם שבעה הילוכים ואפשרות לתפעול ידני. הגרסה השנייה מצוידת במנוע דיזל בנפח 2.0 ליטרים שמפיק 170 כוחות סוס, ואילו הגרסה הבכירה מצוידת בהנעה כפולה ובמנוע בנפח 3.6 ליטרים שמפיק 260 כוחות סוס.

אחד המאפיינים הייחודיים של סופרב הוא תא מטען מודולרי שבעליו יכול לבחור בין פתיחה חלקית - דלת תא מטען בלבד,  או מלאה - דלת ושמשה אחורית ביחד. כל גרסאות סופרב מצוידות במערכת בקרת יציבות אלקטרונית כאשר מספר כריות האוויר - 7 או 9 - תלוי ברמת הגימור אותה בוחר הלקוח. מחירה של סופרב נקבע על 157.9 אלף שקל לגרסת הבסיס ועד ל-229 אלף שקל לגרסה הבכירה.

יש לציין שדגם זה נבחר כאחד הזוכים במכרז מנהל הרכב הממשלתי כמכונית שרד, כך שלא מן הנמנע שבחודשים הקרובים יימסרו לשרי הממשלה החדשה שתקום אחד מגרסאות סופרב החדשה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות