אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: לכתוב עם מונטי פייתון צילום מסך: youtube.com

Play: לכתוב עם מונטי פייתון

תוכנה שמאפשרת לסגור בקלות יישומים תקועים, איך ליצור בפחות מדקה מצגת מרשימה, משחק כיפי אך מאתגר, ולמה מעצבן כל כך לעבוד עם ג'ון קליז ממונטי פייתון

05.02.2009, 19:18 | איתמר שאלתיאל

איך לסגור תוכנות תקועות

 

Yawffer היא תוכנה קטנה עם שם משונה למשתמשי חלונות, שמאפשרת לסגור באופן מסודר יישומים תקועים, ובמקרים רבים גם לשמור את העבודה שבוצעה בהם. לא תמיד Yawffer מצליחה במשימתה, אבל כשזה הולך לה היא יכולה להציל שעות של עבודה.

(Yawffer)

כך נשמעים טוקבקים כשמקריאים אותם בקול

הסימפוניה החמישית של שוסטקוביץ' היא לא יצירה פשוטה להאזנה, וכנראה שרוב הביצועים שלה לא היו זוכים ליותר מעשרים כניסות ביוטיוב. אבל הביצוע המסוים הזה זכה ליותר מ-21 אלף כניסות. זה לא שוסטוקביץ' שמשך את היוטיובנים - הגולשים הגיעו בגלל שהם רצו לשמוע את עצמם. האמן סטיב למברט בחר סדרת תגובות גולשים ביוטיוב, והקריא אותן בקול רם במהלך השמעת הסימפוניה.

(שוסטקוביץ' עם טוקבקים)

 

איך ליצור בפחות מדקה מצגת מרשימה

PhotoPeach הוא שירות שמאפשר ליצור מצגות – בעזרת חומר מאתרים אחרים. אפשר לבחור תמונות מפליקר, פיקסה או פייסבוק, להוסיף מוזיקה מיוטיוב, וליצור בשניות מצגת מושקעת. האתר, שדורש הרשמה, מאפשר גם שימוש בקבצים מהמחשב האישי. את המצגת הסופית תוכלו לחלוק עם משתמשים אחרים.

(PhotoPeach)

לכתוב עם מונטי פייתון

אריק איידול, ההוא ממונטי פייתון, מספר איך היה לכתוב מערכונים עם אנשי הקבוצה. ג'ון קליז הקפיד על כל מילה, וזה היה סיוט; מייקל פאלין פתח בקבוקי ויסקי, השתכר ועשה כיף, אבל לא ממש הצליח לכתוב; גראהם צ'פמן פשוט שתק.

(לכתוב מערכונים עם אנשי מונטי פייתון)

משחק: איזון מושלם בין חפצים שונים

מוזיקה מרגיעה, משימה מלחיצה, צילום מסך: kongregate.com מוזיקה מרגיעה, משימה מלחיצה | צילום מסך: kongregate.com מוזיקה מרגיעה, משימה מלחיצה, צילום מסך: kongregate.com

למשחק Perfect Balance יש מוזיקת מדיטציה שאמורה להרגיע, אבל בפועל המשחק הזה מלחיץ למדי. מטרתך היא לאזן חפצים שונים על עמוד קטן, כשבכל שלב נוספים חפצים חדשים. אם נכשלתם, וזה יקרה לא מעט כי המשחק קשה למדי, תוכלו להתחיל מחדש כל שלב. (כפתור "התחלת המשחק" קצת מבלבל - כדי להתחיל לשחק, ביחרו את רמת הקושי הרצויה בתחתית המסך)

(Perfect Balance)

לערוץ ה-RSS של Play

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות