אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לארי קינג וג'ון מלקוביץ' ברשימת המשקיעים של מאדוף צילום: בלומברג

לארי קינג וג'ון מלקוביץ' ברשימת המשקיעים של מאדוף

מרשימה שיצרה חברת אליקספרטנרס מדאלאס ושפורסמה ביום רביעי עולה כי הונאת הענק של מאדוף לא פסחה על עולם הבידור האמריקאי

06.02.2009, 09:43 | סוכנויות הידיעות

מנחה הטלוויזיה לארי קינג ושחקן הקולנוע ג'ון מלקוביץ' הופיעו בין אלפי שמות הלקוחות של ברנרד מאדוף. הרשימה פורסמה ביום רביעי בתביעה לבית המשפט לפשיטת רגל במנהטן. ברשימה כמה שמות בולטים, המהווים עדות נוספת לכניסתה של ההונאה לכאורה של מאדוף לעולם הבידור.

דוברו של לארי קינג, הווארד רובנסטיין, אמר שהמנחה מהסי.אן.אן. אינו סובל "מהפסדים ניכרים". רובנסטיין סירב להשיב לשאלות נוספות בנוגע להשקעותיו של קינג אצל מאדוף. המנהלים של מלקוביץ' לא השיבו להודעות.

לטענת התובעים, מאדוף הודה כי הפסיד יותר מ-50 מיליארד דולר מכספי המשקיעים. לדברי ההגנה, הוא משתף פעולה עם הרשויות בסיוע בזיהוי הנכסים.

הרשימה - שיצרה חברת אליקספרטנרס מדאלאס, שנשכרה למשימה על ידי הנאמן על נכסי מאדוף - אינה בהכרח מלאה, כיוון שייתכן שכמה השקיעו בו דרך חברות השקעות.

קשרים בין הוליווד להונאה לכאורה של מאדוף עלו בעבר. קווין בייקון ואשתו קירה סדג'וויק הודו כי השקיעו אצל מאדוף, אף ששמם אינו מופיע ברשימה. עורך דין מטעם ז'א ז'א גאבור אמר שייתכן כי השחקנית בת ה-91 הפסידה 10 מיליון דולר. גם היא אינה ברשימה.

הרשימה כללה גם את קרן וונדרקינדר של סטיבן ספילברג וארגונים לזכר הזמר ג'ון דנבר.

קרן אלי ויזל גם היא הופיעה ברשימה. הקרן כבר הודיעה כי ניהלה 15.2 מיליון דולר - כמעט כל נכסי הקרן - בחברה של מאדוף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

תגובה אחת לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
ג'ון מלקוביץ???!!!.....הוווו......לה לההההההה ==>דקה דומיה לסבלו
ארה"ב ריסקה את העולם ב"זכות" תאוות הבצע החומרנית של תרבות הזויה קפיטליסטית של כסף מהיר וקל...וכמוה כל המדינות חסרות עמוד שידרה אשר הלכו שבי אחריה ומן הסתם גם אנחנו חוטפים לא מעט ריקוצ'טים. תראו את זה ככה: היות וכל העסק הזה היה הזוי ולא אמיתי, ממש שקר והשליה –כל אחד שעשה סחר מכר עם ארצות הברית קיבל לידיו כסף מזויף שאין לו אח ורע !! כן ממש ככה. כמו מחלה מדבקת וישראל כרגע גם "נגועה" אך עם זאת, תשאלו את עצמכם למה בישראל המכה עדיין מתונה?? כי בבנקים ובצדק לא מאפשרים כל כך מהר אשראי ומשכנתאות. בנק בישראל בודק היטב את חשבון הלקוח+ביטוחים + ערבויות לפני שהוא משחרר את הכסף ללקוח. כל אלה לא קיימים בארצות הברית!!!!! והנה התוצאה.... עוד משהו: תארו לעצמכם כל אזרח בפלנטה יושב בבית ועוסק אך ומלבד בספקולציות של התרבות הנפשעת שנקראת בורסה או השקעות במניות (אני קורא לזה הימורים קטלניים ואשמח לאור המצב הגלובלי, שמישהו יוכיח לי שאני טועה) מי יבצע יצירה? מי ייצר אוכל?? מי ייצר מכוניות?? מי יטפל ברפןאה?? מי ילמד באקדמיה?? מי ילמד את ילדינו?? פשוט לא יהיה תוצר משום סוג!!!! הבורסה והתעסקות איתה בתור אולי חוויה בקזינו חד פעמית יכולה להיות נחמד!!! אך מכאן למצב בו האנשים מתנים את הצלחתם הכלכלית המהירה בצורה אובססיבית וכפייתית ומסוכנת.... רבותיי......הנה התוצאה!!!! ארה"ב היא "מלכת" 7 החטאים והיא ממש מיישמת אחד אחד "כמו שצריך" תאוות הבצע היא מה שיש לנו כאן במקרה ועד עכשיו לא שמתם לב... ארה"ב נמצאת אפילו לא ב1% ממה שמחקה לה מגיע לה ובגדול ושלא תשכח להגיד את ברכת המזון לפני האכילה של מה שהיא בשלה ואמן לאחר מכן.
יוסי , מרכז  |  06.03.09