אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מידלסבורו בחובות של 85 מיליון ליש"ט

מידלסבורו בחובות של 85 מיליון ליש"ט

קבוצת הפרמיירליג עמוסת חובות, ש"מקשים מאוד על החיים", אמר המנג'ר, גארת' סאות'גייט. קרל היינץ רומיניגה מבאיירן מינכן מזהיר מפני "גל של פשיטות רגל בכדורגל האירופי"

10.02.2009, 13:04 | אוריאל דסקל

מידלסבורו מהפרמיירליג נמצאת בחובות של 85 מיליון ליש"ט, כך לפי מאמן הקבוצה, גארת' סאות'גייט.

הקבוצה, שממומנת על ידי המיליארדר המקומי, סטיב גיבסון, בסכנת ירידה לליגת המשנה וסאות'גייט מוצא עצמו ללא היכולת להשקיע ברכישת שחקנים. "החובות מקשים מאוד על החיים", הוסיף המאמן.

דבריו של סאות'גייט מגיעים במקביל לאזהרה ששולח יו"ר באיירן מינכן לעולם הכדורגל. "בקרוב מועדונים רבים יפשטו רגל", אמר קרל היינץ רומיניגה בראיון ל"סודיטשה צייטונג".

רומיניגה אמר בראיון שהוא שוחח עם כמה נציגים של מועדונים שעומדים בפני פשיטת רגל באנגליה, ספרד ואיטליה. הוא הצביע על הליגה הגרמנית והליגה הצרפתית כ"עמידות ביותר בפני מיתון" בגלל רגולציה וחוקים נוקשים שמנעו בזבוזי כספים בתקופת הגאות.

בתוך כך, מנכ"ל דורטמונד, האנס יואכים ואצקה, אמר שהמועדון הצליח לכסות חובות בשווי 50 מיליון ליש"ט עוד לפני תחילת המשבר וש"בורוסיה דורטמונד במקום נוח".

מי שלא אופטימי הוא דירק אייכבאום, נשיא שטוטגארט קיקרס, מהליגה המשנית בגרמניה, שאמר שהנפגעות העיקריות מהמיתון הן קבוצות הליגות הנמוכות. "הליגות הנמוכות באירופה בקריסה כלכלית", אמר אייכבאום ל"וולט". קבוצות הליגה השלישית בגרמניה החתימו רק 45 שחקנים השנה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות