אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לבקשת ישפאר עוקלו נכסי חברה מקבוצת צים צילום: ראובן שוורץ

לבקשת ישפאר עוקלו נכסי חברה מקבוצת צים

ביהמ"ש אישר צו עיקול זמני בסך 3 מיליון שקל כנגד חברת הלוגיסטיקה אוברסיז שירותי אחסנה שלטענת ישפאר חדלה להתקיים לאחר שהעבירה את כל פעילותה העסקית ואת נכסיה לחברה בת

11.02.2009, 15:56 | מארק שון

בית המשפט המחוזי במחוז מרכז הוציא בתחילת שבוע שעבר צו עיקול זמני כנגד כל נכסיה של חברת הלוגיסטיקה אוברסיז שירותי אחסנה מקבוצת צים ועל נכסיה של חברה הבת שבבעלותה, אמ.פי.אל מולטי פרפס לוג'יסטיקס, כך הותר לפרסום.

צו העיקול, בסך 3 מיליון שקל, ניתן לפי בקשתה של חברת ישפאר, המנהלת בימים אלה הליכי בוררות כנגד אוברסיז בפני הבורר, השופט בדימוס שלום ברנר. ישפאר טוענת כי אוברסיז גרמה לה לנזקים אדירים בהיקף כולל של כ-10.5 מיליון שקל, בעת שסיפקה לה שירותי לוגיסטיקה, ניהול מלאי והפצה ביחס למוצרים המיובאים לארץ על ידי ישפאר.

ישפאר, המיוצגת על ידי עורכי הדין עופר כהן-צדק וארז גוטרמן ממשרד שדות ושות', הציגה בבית המשפט ראיות רבות (לרבות הקלטות ותמלילים), המצביעות על כך שחברת אוברסיז חדלה למעשה להתקיים, לא לפני שהעבירה את כל פעילותה העסקית ואת נכסיה לידי חברה בת שהוקמה על ידה. בית המשפט נעתר לבקשתה של ישפאר והוציא צו עיקול על כל נכסיהן של חברת אוברסיז ושל חברה הבת שהקימה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות