אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סידס מחפשת חברת רכש מדיה ל-XL

סידס מחפשת חברת רכש מדיה ל-XL

ל"כלכליסט" נודע כי שבועיים בלבד לאחר עליית קמפיין הפרסום החדש לאוויר, פונה בעלת הזיכיון לחברות מדיה כדי לקבל מהן הצעה מסחרית לקניית מדיה למותג

12.02.2009, 09:00 | מיטל זדה

האם XL ממשיכה לשנות את המערך הפרסומי שלה בארץ? ל"כלכליסט" נודע כי חברת סידס, בעלת הזיכיון על המותג, פנתה באחרונה לחברות מדיה כדי לקבל הצעות מסחריות. כיום מטפלת בתקציב רכש המדיה של המותג חברת מקאן יוניברסל, השייכת לקבוצת מקאן אריקסון.

תקציב הפרסום של מותג משקאות האנרגיה עבר מאז העברת הזיכיון לסידס לפני כמה חודשים תהפוכות רבות. באוקטובר האחרון החליטו בסידס, עם נציגי המותג הבינלאומי, לצאת במכרז כולל על תקציב הפרסום. במכרז השתתפו משרדים גדולים, ובהם באומן בר ריבנאי, יהושע, אדלר־חומסקי ומקאן אריקסון. מקאן אף זכה בתקציב, אך בשל חילוקי דעות מסחריים בין שני הצדדים ההתקשרות לא יצאה לפועל.

לאחר מכן שוב החלו בסידס ובהנהלת המותג הבינלאומי לחפש משרד פרסום, ולאחר סבב נוסף הוחלט לתת את התקציב לציבלין, משרד פרסום לצעירים. עם זאת, תקציב המדיה נותר במקאן. אלא ששבועיים בלבד לאחר עליית קמפיין פרסום חדש לאוויר, בהיקף מדווח של 2.5 מיליון שקל, סידס - ככל הנראה על פי דרישת חברת XL העולמית - פונה לחברות מדיה כדי לקבל מהן הצעה מסחרית לקניית מדיה למותג.

לא התקבלה תגובת סידס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות