אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: עכביש מכני ברחובות ליברפול צילום: cc-by פיט בירקינשאו

Play: עכביש מכני ברחובות ליברפול

איך לייצר במהירות טבלאות ותרשימים, תצלומים של עולמות מיניאטוריים מהאגדות, שכלולים לגוגל רידר, ועכביש מכני עצום ברחובות ליברפול

15.02.2009, 18:58 | איתמר שאלתיאל

איך לייצר במהירות טבלאות ותרשימים

Lovely Charts הוא שירות שמייצר טבלאות, תרשימים ומיני ויזואליזציות אחרות בקלות, באמצעות ממשק "גרור והפל". בתום העבודה, אפשר לשמור את התרשים שלכם כקובץ תמונה.

(Lovely Charts)

תצלומים מהאגדות

קים קיבר בונה עולמות מיניאטוריים בתוך מיכל גדול, ולאחר מכן ממלא אותו ב-200 גאלון מים. התוצאה היא תצלומים יפים של נופים בדויים ואווריריים, שנראים כמו ציור פנטזיה בצבעי מים.

(גלריית תצלומי המים של קים קיבר)

 

 , צילום מסך: ktfineart.com צילום מסך: ktfineart.com  , צילום מסך: ktfineart.com

עכביש מכני עצום ברחובות ליברפול

קבוצת אמנים צרפתית בשם La Machine קיבלו מעיריית ליברפול מימון של 1.8 מיליון פאונד כדי ליצור תרבות. הם לקחו את הכסף, ובנו אתו עכביש ענק, מכני למחצה, והסתובבו איתו ברחובות העיר. כך זה נראה.

(העכביש של La Machine)

העכביש של La Machine משוטט בליברפול, צילום: cc-by פיט בירקינשאו העכביש של La Machine משוטט בליברפול | צילום: cc-by פיט בירקינשאו העכביש של La Machine משוטט בליברפול, צילום: cc-by פיט בירקינשאו

לנרקומנים של מידע: שיכלולים לגוגל רידר

גוגל רידר הוא קורא RSS מוצלח, אבל גם בו אפשר להכניס כמה שיפורים. הבלוג לייף האקר איגד כמה סקריפטים שונים לתוסף פיירפוקס אחד, שהופך את גוגל-רידר למפלצת RSS של ממש: קיצורי מקלדת שימושיים, הגדלת שטח התוכן ודילוג על מערכת ההרשמה לפידים.

(שכלולים לגוגל רידר)

מומחים מדברים על אמנות

האתר smARThistory הוא אנציקלופדיה מושקעת על ההיסטוריה של האמנות. אפשר לגלוש לפי תקופה, זרם אמנותי או אמן. לערכים רבים נלווית גם הרצאת אודיו או וידיאו, שמסבירה באופן מאיר עיניים לאיזה פרטים כדאי לשים לב בתמונה.

(smART History)

הסברים לפי תקופה, סגנון ואמן, צילום מסך: smarthistory.org הסברים לפי תקופה, סגנון ואמן | צילום מסך: smarthistory.org הסברים לפי תקופה, סגנון ואמן, צילום מסך: smarthistory.org

ערוץ ה-RSS של Play

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות