אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: עריכת וידיאו יוצאת דופן צילום מסך: youtube.com

Play: עריכת וידיאו יוצאת דופן

תוכנה חינמית ומרובת יכולות לעריכת קבצי קול, הסבר בוויקיפדיה על כל תרגילי העוקץ, רשימת הטיפים האולטימטיבית של לייף האקר, וסרטון חינוכי מאוד לא חינוכי

16.02.2009, 20:01 | איתמר שאלתיאל

תוכנה חינמית ומרובת יכולות לעריכת קבצי קול

 

Free Audio Editor היא, כמשתמע משמה, תוכנה חינמית לעריכת קבצי קול. היא יודעת להתמודד עם רוב סוגי קבצי הקול הקיימים, ולעשות בהם כל התעללות שעולה על הדעת: הקלטה, צריבה, הפיכת טקסט לקול וכן הלאה. התוכנה פועלת רק בחלונות.

(Free Audio Editor)

תרגילי עוקץ בויקיפדיה

ערך מומלץ בויקיפדיה: רשימה מקיפה של תרגילי עוקץ, הונאות שמבוססות על בניית אמון אצל הקורבן מעט לפני שמפשיטים אותו מנכסיו. בין היתר תוכלו לגלות מהו תרגיל "האסיר הספרדי", כיצד "ממליחים" מכרה ואיך עובדים עלינו עם הונאות של התעשרות מהירה.

(הונאות בוויקיפדיה)

תוכנה יוצאת דופן לעריכת וידיאו מציעה מבט חדש על סרטים

DimP היא תוכנה מעניינת לעריכת סרטוני וידיאו. התוכנה מחשבת את נתיבי התנועה של אובייקטים בסרט, ומתאימה אותם לרגעים המדויקים בסרט שבו הם מופיעים. במלים אחרות, במקום להזיז את ציר הזמן של הסרט ולראות לאן הדמויות זזות, המשתמשים מוזמנים להזיז את הדמויות ולראות לאן זז ציר הזמן. מוזר, אבל שימושי לדברים מסויימים: צילומי ביטחון, למשל, או להסתכלות יוצאת דופן על סרטים עלילתיים

(DimP)

לייף האקר: רשימת הטיפים האולטימטיבית

הבלוג לייף האקר חגג לעצמו יומולדת ארבע. כמתנה לקוראים, אספו עורכי הבלוג את כל המדריכים, הטיפים והכלים הטובים ביותר שהם הציגו מאז 2005, וסידרו אותם ברשימה גדולה אחת. אם תהיתם פעם איך אפשר ליצור לבד שרת ביתי או לשנות את הסיסמה שלכם לחלונות, זה המקום.

(רשימת הטיפים האולטימטיבית)

עידוד קריאה, גרסת הרחוב

Read a Book הוא שיר ראפ מלוכלך, שמשכנע אתכם לקרוא סוף סוף ספר. האנימציה שמלווה את השיר מזכירה קליפים של הגורילז. אזהרה לרגישים: השיר מכיל גסויות רבות.

(Read a book)

ערוץ ה-RSS של Play

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות