אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורי שני מתנגד לשכר הטרחה של כונס אוסיף צילום: יובל חן

אורי שני מתנגד לשכר הטרחה של כונס אוסיף

שני מבקש מביהמ"ש כי יפסוק לכונס, עו"ד פיני יניב, שכר טרחה על פי שעות עבודה בפועל ולא שכר טרחה בסך 8.1 מיליון שקל כפי שביקש

16.02.2009, 12:35 | הדר קנה

איש העסקים אורי שני הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב התנגדות להחזר הוצאות ולפסיקת שכר של כונס הנכסים על אחזקות של ארקדי גאידמק בחברת אוסיף. שני מבקש כי יפסקו לכונס, עו"ד פיני יניב, שכר טרחה על פי שעות עבודה בפועל ולא שכר טרחה בסך 8.1 מיליון שקל כפי שביקש.

עורכי הדין רון ברקמן ודיבון פרקש, המייצגים את אורי שני, טוענים כי שני וגאידמק הינם צדדים להליכים משפטיים במסגרתם הוטל עיקול לטובת שני על מניות חברת אוסיף בסכום של 9.8 מיליון שקל.

עו"ד פיני יניב. "זה אירוני לשמוע טענה כזו מצידו של מי שתובע מגאידמק 10% מכלל נכסיו על האדמות עבור 3 חודשים שהיה מועסק אצלו" עו"ד פיני יניב. "זה אירוני לשמוע טענה כזו מצידו של מי שתובע מגאידמק 10% מכלל נכסיו על האדמות עבור 3 חודשים שהיה מועסק אצלו" עו"ד פיני יניב. "זה אירוני לשמוע טענה כזו מצידו של מי שתובע מגאידמק 10% מכלל נכסיו על האדמות עבור 3 חודשים שהיה מועסק אצלו"

עו"ד פיני יניב הינו כונס הנכסים מטעם בנק מזרחי. שני מזכיר בתגובתו כי בעבר כמעט והתבצעה עסקה בה גאידמק ניסה למכור את מניות חברת אוסיף לידי עו"ד יוסי שגב תמורת 110 מיליון שקל. שני טוען כי הוא עתר לבית המשפט נגד העסקה הזו ולפיכך היא בוטלה. שני טוען כי לאחר מכן נערכה התמחרות בעניין מכירת מניות אוסיף בשווי 135 מיליון שקל ובנק מזרחי הצליח בעקבות זאת לגבות את מלוא חובו של גאידמק לבנק.

לטענת שני, בזכות התערבותו נמכרו מניות אוסיף ב-25 מיליון שקל יותר ממה שהיו אמורות להימכר. שני טוען שבגלל שהבנק גבה את חובו מגאידמק הוא "הפך אדיש לשאלה מה הסכומים שיוותרו ליתר נושיו של גאידמק".

עוד טוען שני, כי היענות לבקשת כונס הנכסים ופסיקת שכר טרחה בסכום "אסטרונומי", לדבריו, תותיר את יתר נושיו והוא ביניהם, כאשר ידם על ראשם והם יתקשו עד מאוד בגביית חובם. על כן מבקש שני מבית המשפט שיפסוק שכר טרחה ראוי ולא מוגזם לעו"ד יניב.

יניב: זה אירוני לשמוע טענה כזו משני

עו"ד פיני יניב מסר בתגובה: "זה אירוני לשמוע טענה כזו מצידו של מי שתובע מגאידמק 10% מכלל נכסיו על האדמות עבור 3 חודשים שהיה מועסק אצלו. ההידרדרות במחיר השוק של המניה ששווה היום פחות ממחצית ממה שהייתה שווה בזמן הכינוס, מראה שאלמלא הזהירות והנחישות שבה פעלתי לא היה היום למעקלים על מה לריב כי לא הייתה נשארת יתרה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות