אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושרה תוכנית לבניית 900 יחידות דיור באזור הטיילת של בת-ים צילום: אביגיל עוזי

אושרה תוכנית לבניית 900 יחידות דיור באזור הטיילת של בת-ים

התוכנית תמוקם בדרום מערב העיר, ותכלול 25 דונם למגורים, 26 דונם המיועדים לפארק ועוד 17 דונם למבני ציבור. על פי העירייה

16.02.2009, 12:28 | אורי חודי
הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיריית בת-ים אישרה תוכנית הכוללת בנייה של 900 יחידות דיור בקרבת הטיילת על חוף הים. מדובר בתוכנית הממוקמת מדרום מערב לרחוב הקוממיות בעיר, סמוך לצומת הנביאים. התוכנית כוללת 25 דונם למגורים, 26 דונם המיועדים לפארק ועוד 17 דונם למבני ציבור.

מהעירייה נמסר כי השטח בין התוכנית לבין החוף מיועד לשטח ציבורי רחב ולמספר מצומצם של בתי מלון, כאשר הכוונה היא ליצור שכונה איכותית חדשה, שתהווה מנוף לפיתוח הדרום החדש של בת-ים.

לשאלה האם גם בימים של משבר כלכלי יהיה מי שיבנה ויפתח את השכונה החדשה ענו בעיריית בת ים כי: "בבת ים ביקוש גדול לדיור שלא ירד. זו איננה התוכנית היחידה שממשיכה להתקדם בעיר בזמן שמקומות אחרים בארץ סובלים מהמשבר".

יש לציין כי התוכנית, שאושרה כאמור בוועדה המקומית, עוברת כעת לוועדה המחוזית, שם יוחלט האם לאשרה להפקדה. אישור הוועדה המקומית מהווה אישור עקרוני בלבד.

עו"ד ארז פודמסקי-שקד, סמנכ"ל פיתוח וארגון בעיריית בת ים, התייחס לאישור התוכנית בוועדה המקומית ואמר: "לצד הפיתוח הגובר בתחום שכונות המגורים החדשות והמתחדשות, עיריית בת-ים מקפידה לממש את חזון ראש העיר לפיו יש לשמור על כמות גדולה של שטחים ציבוריים פתוחים, גם באזורים הסמוכים לחוף הים, לשימוש כל תושבי העיר. הים הוא של כולנו כידוע, ואנחנו מתכננים את הבנייה בעיר כך שהתושבים יוכלו ליהנות מפיתוח פרויקטים של מגורים, ולצד זה שמירה על איכות חיים גבוהה, שכוללת בין השאר גישה למרחבים הציבוריים ובמיוחד לחוף הים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
בת-ים
ראשית נתחיל מזה שלחיאני באמת מזיז דברים בבת-ם ועל זה אין ויכוח העיר מטופחת ומגלה את פניה בזכותו . שנית הביקוש לדירות בבת- ים יחסית לערים אחרות במרכז עדיין גדול , נובע ממחירים נמוכים , דירות קטנות לצורך העניין אם היום תרצה לקנות דירה להשקעה בנניח עד 500000 או 600000 ש"ח הדירה היחידה שתוכל למצוא באזור המרכז היא בבת-ים בטווח המחירים הזה והמחירים יציבים כי הביקוש קיים. לגבי אוכלוסיה אני חולוני ואני אקדמאי ובכוונתי לקנות דירה בבת-ים . האוכלוסיה היא כמו בכל עיר ואת זה אי אפשר לשנות
השכו , חולון  |  17.02.09
4.
תגובה ל - 3
א. ה"שיפוצים" של לחיאני אינם רק הנקיון והכיכרות... הם גם ובעיקר - בתחום מערכת החינוך בעיר. השיפור ניכר בכל התחומים ואינו קוסמטי בלבד ! ב. רמה אנושית נמוכה אפשר למצוא בכל עיר בארץ, השאלה היא הסטטיסטיקה: כמה כאלה יש וכמה בעלי רמה רמה אנושית גבוהה יותר. בסך הכל - בת ים משתפרת וכמות הרמה הטובה הולכת ועולה. גם ברמת השרון יש "בסטונרים" שחלקם אפילו אנ-אלפא בתים - פשוט מהבסטה בשוק צברו קצת כסף..... אותם תפגוש בסופרים ברמה"ש. בסך הכל - ממש טוב לחיות בבת ים לאחרונה והעיר נקיה, יפה ומטופחת. הילדים זוכים למערכת חינוך מצוינת. אנחנו מרוצים...
ys , בת ים  |  16.02.09
3.
השיפוץ הוא רק למראית עין
עד לפני כשנה גרתי בבת ים וראיתי את ה"שיפוצים" שלחיני עשה. נכון שיש כיכרות והחזית השתנתה (וזאת לאחר ששנים ישב בה ראש עיר שלא עשה כלום-שגיא) אולם האוכלוסיה נשארה כמו שהיא. תסתובבו ברחובות ותראו כמה נידות משטרתיות יש ברחוב ובעיקר בטילת, תכנסו לחנויות לסופרים ותראו את החומר האנושי של האנשים.
ש  |  16.02.09
לכל התגובות