אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוול סטריט ג'ורנל ביטל מתן חסות לטורניר דובאי עקב הרחקת שחר פאר צילום: ראובן שוורץ

הוול סטריט ג'ורנל ביטל מתן חסות לטורניר דובאי עקב הרחקת שחר פאר

דובר הוול-סטריט ג'ורנל סירב לנקוב בסכום שנחסך מהטורניר, אך הוסיף כי "מדיניות הטורניר בדובאי סותרת את רוח ה'וול סטריט ג'ורנל' הדוגלת בשוק חפשי ובחירות לכל בני האדם"

18.02.2009, 10:35 | אסף גלעד

הוול סטריט ג'ורנל הודיע כי לא יתן חסות לטורניר הטניס בדובאי בעקבות הרחקת הטניסאית הישראלית מהתחרות. הודעת הוול סטריט ג'ורנל הגיעה לאחר הכרזת מנהל הטורניר סאלח טאלאק כי פאר "היתה עלולה ליצור אנטגוניזם בקרב הקהל במגרש בעקבות הדיווחים בטלוויזיה על המלחמה בעזה".

דובר הוול-סטריט ג'ורנל סירב לנקוב בסכום שנחסך מהטורניר, אך הוסיף כי "מדיניות הטורניר בדובאי סותרת את רוח ה'וול סטריט ג'ורנל' הדוגלת בשוק חפשי ובחירות לכל בני האדם".

טורניר הטניס בדובאי נחשב אחד היוקרתיים בעולם ובאיגוד טניס הנשים (WTA) בפרט. פאר נרשמה בהצלחה לטורניר לפני כחודשים, אך נראה כי תגובת העולם הערבי למבצע 'עופרת יצוקה' הכריעה את הכף ומנהלי הטוניר נכנעו ללחץ הציבורי שהופעל עליהם. יש לציין כי לדובאי ולישראל אין קשרים דיפלומטיים וישראלים אינם מורשים להכנס למדינה וכי פאר טרם השתתפה בטורניר בעבר.

הוול סטריט ג'ורנל נמצא בבעלותו של רופרט מרדוק, המוביל בכלי התקשורת שלו, ביניהם רשת הטלוויזיה פוקס קו פרו-ישראלי. לאחרונה השלימה חברת ניוז קורפ שבבעלותו את רכישת החברה הישראלית NDS והוציאה אותה מן הבורסה.

בנושא קשור, איגוד הטניס בישראל קרא להחרים את הטורניר בדובאי.

ערוץ הטניס שהשיקו ב-ATP וה-WTA לא ישדר את המשחקים מהטורניר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות