אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בוני התיכון ממשיכה במאבק לביטול העסקה בתלפיות צילום: בלומברג

בוני התיכון ממשיכה במאבק לביטול העסקה בתלפיות

החברה הגישה לביהמ"ש המרצת פתיחה לביטול עסקת רכישת קרקעות בירושלים ותובעת להשיב לה 166 מיליון שקל בשל העיכוב בעבודות

18.02.2009, 11:56 | שי פאוזנר

חברת בוני התיכון שבשליטת משפחת פרץ דורשת לבטל הסכם לרכישת מתחם ירושלמי מהמדינה. החברה הגישה היום (ד') לבית המשפט המחוזי בירושלים המרצת פתיחה לביטול עסקת רכישת קרקעות ותובעת להשיב לה 166 מיליון שקל.

את התביעה הגישו בשם החברה עוה"ד שמואל שוב והילה לביא יתים, ממשרד עו"ד משה שוב ושות'. על פי התביעה, זכתה בוני התיכון במכרז של המדינה בפברואר 2008, לפיו היא יכולה היתה לרכוש 4 מגרשים בשכונת תלפיות מזרח בבירה. השטח יועד לפי התב"ע (תוכנית בנין העיר) להקמת 300 יחידות דיור ב-4 מתחמים לשיווק ב-5 מגרשים.

בוני התיכון מדווחת בתביעה כי על פי המכרז היה עליה לשלם 153 מיליון שקל עבור הקרקע וסכום של 19 מיליון שקל עבור הוצאות הפיתוח של המתחם. אולם החברה ביקשה לבטל את זכייתה. דרישה שלא קיבל המינהל על פי הודעה שהעביר אליה בתחילת פברואר 2009. בתביעה טוענים באי כוחה של בוני התיכון כי לפי החוזה, היו אמורות עבודות הפיתוח במתחם להתחיל שלושה חודשים ממועד חתימת חוזי הפיתוח.

עוד קבע החוזה, כי את המגרשים תקבל החברה עד ארבעה חודשים מחתימת החוזה שנחתם במרץ 2008 ­ - דבר שלא קרה לפי דיווחה של החברה לבית המשפט. בוני התיכון קיבלה לטענתה הודעה כי רק לאחרונה החלו עבודות הפיתוח במקום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות