אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתר הולו הסיר את תכניו משירות הווידיאו של בוקסי

אתר הולו הסיר את תכניו משירות הווידיאו של בוקסי

הסטארט-אפ הישראלי בוקסי פיתח מערכת מדיה סנטר להצגת תכנים מהמחשב ומהאינטרנט על מסך הטלוויזיה. הולו של NBC ביקשה לחסום את הגישה אליה

19.02.2009, 11:34 | כתב כלכליסט
חברת הסטארט-אפ הישראלית בוקסי, שפיתחה מערכת מדיה סנטר לחיבור בין המחשב למסך הטלוויזיה, נאלצה להסיר את אתר הולו, השייך לרשת הטלוויזיה NBC, מרשימת האתרים שבהם היא תומכת.

בפוסט בבלוג של בוקסי כתב אבנר רונן, מנכ"ל החברה, כי הולו פנתה לבוקסי וביקשה להסיר את תכניה מהשירות. לדבריו הפנייה נעשתה בעקבות דרישה של ספקי תוכן של הולו, שהתנגדו לכך שתכניהם יוצגו באמצעות בוקסי. לדברי רונן, הולו לא מסרה את הסיבה המדויקת להסרת התכנים מבוקסי. "אני מקווה שהם יבינו כי שיתוף הפעולה עם בוקסי מהווה ההזדמנות חיובית ולא סכנה", אמר רונן ל-cnet.

מנכ"ל הולו, ג'ייסון קילר, כתב כי החברה מאמינה בשירותים המאפשרים צפייה בתכני טלוויזיה באמצעות האינטרנט, ורואה עצמה מחויבת לכך. עם זאת, ציין קילר כי הולו זקוקה לשיתוף הפעולה של בעלי הזכויות על התכנים, ולכן נאלצה לחסום את הגישה לבוקסי.

ממשק השימוש של בוקסי ממשק השימוש של בוקסי ממשק השימוש של בוקסי

המערכת של בוקסי משלבת מאפיינים של רשת חברתית במערכת מדיה סנטר, שפותחה בקוד פתוח. באמצעות המערכת ניתן לצפות בתכני וידיאו מהאינטרנט על מסך הטלוויזיה, וגם לקבל המלצות ועדכונים על צפיות של חברים.

מוקדם יותר השבוע הסירה הולו גם תכנים שלה מאתר TV.com, השייך לרשת CBS, לדבריה בשל חילוקי דעות על הסכם שיתוף הפעולה בין האתרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות