אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מינהלת ליגת הכדורסל תסייע לכדוריד: תשאיל מערכת אלקטרונית לפרסום במגרש צילום: ראובן שוורץ

מינהלת ליגת הכדורסל תסייע לכדוריד: תשאיל מערכת אלקטרונית לפרסום במגרש

"הלדים", בעלות כ-20 אלף דולר למטר, ינתנו לאיגוד הכדוריד לכבוד חצאי הגמר וגמר גביע המדינה

24.02.2009, 16:34 | אוריאל דסקל
מינהלת ליגת הכדורסל (ליגת ווינר) תשאיל לאיגוד הכדוריד את המערכת האלקטרונית לפרסום במגרש (לדים). הלדים יושאלו לכבוד חצי גמר גביע המדינה לגברים בכדוריד בשלושה במרץ ובגמר הגביע לגברים ולנשים ב-12 במרץ. שני האירועים יתקיימו ברעננה.

זהו שיתוף פעולה לא שיגרתי שסוכם עליו בפגישה שנערכה בין יו"ר האיגוד, דורון שמחי, לבין יו"ר המנהלת אבנר קופל. עלות מטר לדים עומדת על כ-20 אלף דולר.

איגוד הכדוריד יצא במבצע מיוחד במסגרתו הוא מציע חבילה הכוללת עמוד בחוברת המופקת לכל אחד משני האירועים ו-3 דקות פרסום בשילוט האלקטרוני במגרש בכל אחד מארבעת המשחקים שישודרו בשידור חי בערוץ הספורט, במחיר של 10,000 שקל.

את החוברת למשחקים מפיק סטודיו אל אור.

עדכון:

 

איגוד הכדוריד גייס חמישה נותני חסות ויכניס כ-50 אלף שקל ממשחקי חצי הגמר וגמר גביע המדינה.

הספונסרים - ווינר, אלטשולר-שחם, מאוחדת, גלי ליסינג וקל-גב - יקבלו חשיפה של 3 דקות על הלדים ועמוד בחוברת שתופק לאירוע, תמורת כעשרת אלפים שקל בממוצע לאחד.

במקביל הודיע האיגוד כי בפעם הראשונה בתולדותיו הוא יגבה תשלום עבור כניסה למשחקים שיערכו בחודש מארס (3.3, ו-12.3) באולם מטרווסט ברעננה. ארבעת המשחקים (גמר הנשים יערך כמה שעות לפני גמר הגברים) יועברו בשידור חי בספורט 5 של ערוץ הספורט.

עוד חדשות מערוץ הספורט: הערוץ יעביר בשידורים ישירים ב- 5+LIVE את משחקיו של פיני בלילי מהליגה התורכית עם קבוצתו סיבאספור.

סיבאספור הם אחת ההפתעות הגדולות באירופה כאשר הם מובילים את הטבלה בתורכיה, עומדים בפני זכייה היסטורית באליפות ומקדימים שמות גדולים כמו: פנרבחצה, גאלטאסריי ובשיקטש.

בלילי: " סוף סוף הצופים הישראלים יוכלו לראות אותי בשידור חי. מאוד אשמח שהקהל בארץ ידחוף אותנו כל הדרך אל האליפות"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות