אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הזבל שמרחף סביב כדור הארץ צילום מסך: wired.com

Play: הזבל שמרחף סביב כדור הארץ

אתר שיסביר לך את משמעות שמך, איך לשנות את גודלם של קבצי תמונה בלי לפגוע באיכותם, סרטון הדרכה מצחיק ואנטי-שוביניסטי על גבולותיהן של נשים, ושיר שבמקום תופים מסתמך על טיפות גשם

24.02.2009, 18:28 | איתמר שאלתיאל

אתר שמסביר את משמעותם של שמות פרטיים

 

BehindTheName הוא אנציקלופדיה מקיפה של שמות, המחולקת לפי שפות ועמים. באתר יש אלפי שמות, שמשמעות כל אחד מהם מתוארת בקצרה. בין היתר, אפשר לגלות מה מקור השם, מה משמעותו ועד כמה הוא פופולארי. האתר כולל גם שמות עבריים (יש להקיש אותם באנגלית).

(BehindTheName)

הזבל שמרחף מסביב לכדור הארץ

מגזין Wired מתאר כמה מפריטי הזבל המעניינים יותר שצפים בחלל מסביב לכדור הארץ: כלי עבודה של אסטרונאוטים, לווינים מתים, כפית וכפפות. יש גם סרטונים של האסטרונאוטים השלומיאלים.

(זבל חללי)

כמות הזבל בחלל הולכת וגדלה, צילום מסך: wired.com כמות הזבל בחלל הולכת וגדלה | צילום מסך: wired.com כמות הזבל בחלל הולכת וגדלה, צילום מסך: wired.com

   

סרטון הדרכה: גבולותיהן של הנשים

הקומיקאי הבריטי הארי אנפילד יצר סרטון הדרכה בניחוח של שנות החמישים שמזכיר לנשים את גבולותיהן הטבעיים. פוליטיקה אסור, חתולים מותר. לידיעתכן. להדגיש: המדובר בסאטירה אנטי-שוביניסטית.

(סרטון הדרכה לנשים)

איך לשנות את גודלם של קבצי תמונה

כאשר תמונות נשמרות בפורמט וקטורי, אפשר להגדיל ולהקטין אותן מבלי לפגוע באיכות התמונה. Inkspace היא תוכנת קוד פתוח שמאפשר להמיר תמונות לגרפיקת וקטורים. מומלץ במיוחד למי שמנסה ליצור לוגו או פונט.

(Ink Space)

   

שיר לקול טיפות גשם יורד

 

הזמרת קרינה ראונד יצרה שיר שבתור קצב משתמש בטיפות גשם אמיתיות. גם אם זה נשמע בנאלי, זה עובד מצויין. תקשיבו לה.

(הזמרת קרינה ראונד שרה עם הגשם)

ערוץ ה-RSS של Play

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות