אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית בארסוף מוצע למכירה ב-6 מיליון דולר צילום: עמית שעל

בית בארסוף מוצע למכירה ב-6 מיליון דולר

תושב חוץ מוכר את הבית, ששטחו 600 מ"ר. מתווך העוסק בנכסי יוקרה: "יש עכשיו הרבה פחות עסקאות"

25.02.2009, 09:45 | אורי חודי

תושב חוץ מדרום אמריקה מעמיד למכירה וילה בנקודה הגבוהה ביותר גיאוגרפית במרכז ארסוף. הסכום המבוקש: 6 מיליון דולר. שטח הבית הוא 600 מ"ר בנוי על קרקע של 1.4 דונמים, והוא כולל יחידת אירוח, ארבע סוויטות, חדר על הגג, דק המקיף את כל הגג שבו משולב ג'קוזי הצופה אל הים, מרתף ויחידת מגורים נפרדת.

הווילה בארסוף, צילום: עמית שעל הווילה בארסוף | צילום: עמית שעל הווילה בארסוף, צילום: עמית שעל

בעל הנכס השתמש בבית פעם בכמה חודשים בעת שהגיע לביקור בארץ למשך שבוע־שבועיים. בחצר, כמו ברוב הבתים ביישוב, יש בריכת שחייה. ארסוף משתרעת על שטח של כ־250 דונם וכוללת כיום 45 בתים. על פי התכנון, המקום עתיד להתרחב עד ל־100 משפחות.

בימים אלה של משבר כלכלי פועל שוק נכסי היוקרה בארץ בעוצמה נמוכה יותר מזו שאליה התרגלו מתווכי הנדל"ן. "יש הרבה פחות עסקאות עכשיו, אבל השוק ממשיך להתנהל", אומר נועם דז'לוב, בעלים משותף של סוכנות התיווך נאות שירן העוסקת בנכסי יוקרה ששוויים יותר ממיליון דולר. "הקהל של נכסי המגה־יוקרה יודע מה קורה בשוק ומהירות התגובה שלהם טובה יותר. בגלל זה הם מייצרים עסקאות ומתאימים את המחיר למצב בשוק".

לדברי דז'לוב, המשווק את הווילה בארסוף, כיום לא מספיק שהנכס המוצע למכירה יהיה באזור טוב - עליו להיות הנכס הטוב ביותר באזור. "נכס ברחוב שקט בהרצליה פיתוח יימכר מהר יותר מנכס שנמצא קרוב לכביש 4 ולמעשה, את הנכס השני יהיה כמעט בלתי אפשרי למכור. אם היחידים שנמכרים הם הנכסים הטובים ביותר - מחירם לא יירד, אך מחיר הנכסים שנמצאים במיקום פחות טוב יירד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות