אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטפי גראף ואנדרה אגאסי חוזרים לווימבלדון צילום: בלומברג

שטפי גראף ואנדרה אגאסי חוזרים לווימבלדון

הזוג המלכותי של הטניס ישתתף בטורניר שנערך כדי לבדוק את הגג החדש במגרש המרכזי

25.02.2009, 12:07 | סוכנויות הידיעות

שטפי גראף ואנדרה אגאסי יחזרו לשחק על המגרש המרכזי בווימבלדון, המקום בו זכו בשמונה תארי ווימבלדון (7 לגראף ואחד לאגאסי), בטורניר מיוחד שייערך בקרוב במטרה לבחון את הגג החדש שהוקם מעל המגרש המרכזי של הטורניר.

מלבד הזוג המלכותי של עולם הטניס, ישתתפו בטורניר גם כוכבי עבר אחרים, כמו המדורגת מס' 1 בעולם לשעבר קים קלייסטרס, והשחקן האנגלי הבכיר עד לפני זמן קצר – טים הנמן.

האירוע, שיתקיים ב-17 במאי, מיועד לבחינת תפקודם של הגג ומערכת האוורור החדשים כשהמגרש מלא ב-15 אלף צופים.

כרטיסים לאירוע החגיגי, שיכלול תחרות לגברים, נשים וזוגות מעורבים, יעלה 35 ליש"ט, כשמכירת הכרטיסים תפתח ב-12 במרץ.

"מבחינתי אין אצטדיון טניס מיוחד יותר מהמגרש המרכזי של ווימבלדון" אמרה גראף, שדורגה במשך שנים במקום הראשון בעולם וזכתה ב-22 תארים במהלך הקריירה המפוארת שלה. "אני לא יכולה לחשוב על כבוד גדול יותר מלחזור לשחק שם ויחד עם בעלי אנדרה, ומול טניסאים גדולים כמו טים וקים. מאוד מרגש אותי לחזור לווימבלדון ולראות את כל הפרצופים המוכרים ולהחיות כל כך הרבה זיכרונות נהדרים".

איאן ריצ'י, מנכ"ל ה'אול אינגלנד טניס קלאב' – הגוף שמארגן את הטורניר, אמר שהמארגנים מוכנים להפוך את ווימבלדון לחוויית הטניס הטובה בעולם. "הגג הנייד החדש מעל המגרש המרכזי, ומערכת האוורור, הם חלק חשוב בהתקדמות של הטורניר וכך אנו יכולים לספק את הדברים להם מצפה הצופה המודרני", הוא אמר.

טורניר הגראנד סלאם היחידי שנערך על מגרשי דשא ייפתח בווימבלדון ב-22 ביוני ויסתיים ב-5 ביולי. בטורניר, שסובל באופן מסורתי מעיכובים בשל הגשם, זכה בשנה שעברה הספרדי רפאל נדאל, אחרי שניצח בגמר את רוג'ר פדרר, במשחק אפי שנמשך 4 שעות ו-48 דקות. גם המשחק זה הופסק כמה פעמים בשל הגשם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות