אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שופרסל תחלק מוצרים בשווי 250 אלף שקל ללקוחות שופרסל ביג צילום: אלעד גרשגורן

שופרסל תחלק מוצרים בשווי 250 אלף שקל ללקוחות שופרסל ביג

הרשת תחלק עשרות אלפי יחידות של מוצרים, שזכו בתואר "מוצר השנה" בקטגוריה שלהם. בסוף השבוע שעבר יצאה מגה בול במהלך של הוזלת מחיריהם של אלפי מוצרים מקטגוריות שונות

01.03.2009, 14:40 | אורנה יפת
לאחר שרבוע כחול הודיעה כי היא מורידה את המחיר של 3,000 מוצרים ברשת מגה בול והתחייבה שלא תייקר אותם עד סוף השנה, מודיעה כעת שופרסל על חלוקת 20,000 מוצרים בחינם, בשווי 250 אלף שקל ללקוחות שופרסל ביג.

שופרסל תחלק במהלך השבועות הקרובים עשרות אלפי יחידות של מוצרים, שזכו בתואר "מוצר השנה" בקטגוריה שלהם. בין היתר יחולקו גביעי יוגורט מולר proof, טבליות למדיח של פיניש, תפוצ'יפס שמן זית של עלית, תחליבי רחצה של ניוואה, שקיות אשפה מתכלות של המותג הפרטי שופרסל, תחבושות היגייניות קיירפרי כותון, שמפו קרליין ועוד.

ברשת אומרים, כי חלוקת המוצרים אינה מותנית בקנייה כלשהי ו"היא נועדה לספק חוויה נוספת ללקוחות שופרסל ביג". לקוחות הרשת יתבקשו לסובב גלגלי מתנות, על מנת לקבל מוצר חינם ממגוון המוצרים שמחלקת הרשת, ויקבלו את המוצר במקום.

כאמור, בסוף שבוע שעבר יצאה מגה בול במהלך חסר תקדים, בפרסומו השקיעה 30 מיליון שקל, של הוזלת מחיריהם של אלפי מוצרים מקטגוריות שונות: חומרי ניקוי, מוצרי טיפוח, מוצרי צריכה, שימורים, משקאות, מוצרי תינוקות, בשר, מוצרים בקירור ועוד. זאב וורמברנד, מנכ"ל הרשת, הצהיר עם השקתה, כי מגה בול תיתן תמיד את המענה למחיר הזול ביותר לאורך זמן וכעת מסבירים ברבוע הכחול כי המהלך הנוכחי "נותן מענה אמיתי לתקופה של אי יציבות כלכלית".

בשופרסל לא מייחסים את המהלך של חלוקת מוצרים בחינם לתקופה של מיתון או לתחרות, ולדברי אלי גידור, סמנכ"ל השיווק והסחר בשופרסל, המהלך נועד "להביא ללקוחות שופרסל את המוצרים החדשניים ביותר ולספק להם חוויית קנייה מיוחדת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות