אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: השופט גורן מחלק קטעי עיתונות שפורסמו עליו צילום: אביגיל עוזי

דיבידנדים: השופט גורן מחלק קטעי עיתונות שפורסמו עליו

וגם: מחלקת המכירות של אמדוקס חזרה מטיול של שבוע בקאריביים, מושיק תאומים מגלה ג'נטלמניות והכנס השנתי של לשכת סוכני הביטוח נחתם אתמול באילת

04.03.2009, 09:37 | רון גרנות
אורי גורן, צילום: אביגיל עוזי אורי גורן | צילום: אביגיל עוזי אורי גורן, צילום: אביגיל עוזי
מסביב לגורן

עובדי לשכתו של נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב אורי גורן היו עסוקים מאוד בימים האחרונים. מתברר שכבוד הנשיא עקב לאורך השנים בדקדקנות אחר כל פרסום אודותיו בעיתונים. לקראת חגיגת הפרידה מתא כתבי המשפט, אספו העובדים קטעי עיתונות מ־1982 ועד היום שתיעדו כל אזכור (חיובי) שלו בתקשורת. אוסף זה נצרב על דיסק שחולק כמזכרת לכתבי המשפט. אכן, דקדקנות היא תכונה נחוצה לשופט. מחר תיערך מסיבת הפרישה של גורן בבית חיל האוויר בהרצליה.

אמדוקס משדרים עסקים כרגיל

הפיטורים האחרונים באמדוקס והשמועות על גל פיטורים נוסף בחברה שמוביל דב בהרב לא שיבשו למחלקת המכירות את התוכניות. לאחרונה חזרו כמה סוכנים מצטיינים של החברה מטיול של שבוע בקאריביים, שאותו קיבלו במתנה על סמך הישגיהם בשנה האחרונה. בכל מקרה, לשבים מהטיול לא מצפה עבודה קשה מדי: בחודש הקרוב יעבדו באמדוקס ארבעה ימים בשבוע בלבד. מהחברה לא נמסרה תגובה.

יאיר המבורגר, צילום: טל שחר יאיר המבורגר | צילום: טל שחר יאיר המבורגר, צילום: טל שחר

מרקוביץ' נפרד

כנס השנתי של לשכת סוכני הביטוח נחתם אתמול באילת. 1,800 סוכני ביטוח נכחו בו לצד בכירי הענף, בהם מנכ"ל כלל ביטוח שי טלמון (שגילה חיבה רבה לאוכל התאילנדי שהוגש בערב הפתיחה), המנכ"ל היוצא של הפניקס יהלי שפי, יו"ר הראל יאיר המבורגר, מנכ"ל מנורה ארי קלמן ומנכ"ל מגדל יונל כהן. כשנשאל אחד המנכ"לים בזמן ארוחת הבוקר לשלומו, השיב: "אני לא יודע מה יקרה מחר, חברות הביטוח לא עומדות בדרישות ההון הנוכחיות שלהן והמפקח על הביטוח רוצה להגדיל את דרישות ההון עוד יותר, זה לא נורמלי". אהרון מרקוביץ', המנכ"ל היוצא של חברת איילון, נשא דברי פרידה וטען שהוא אמנם עוזב את תפקידו כמנכ"ל - אבל נשאר במהותו סוכן ביטוח, והוא מתכנן להצטרף עכשיו ללשכה. גם שפי נשא דברים בפתיחת הכנס, מה שהביא כמה מבכירי הענף לרמוז ברשעות: "לאור הדברים שאמר, נראה שהפרישה עושה לו רק טוב". את מרב תשומת הלב גנב סקר שביעות הרצון של חברי הלשכה מחברות הביטוח. גורמים בחברת כלל, המפסידה הגדולה בסקר בשנה שעברה, ניסו לרחרח אצל נשיא הלשכה אודי כץ מה מיקומם בסקר הנוכחי, אך כץ סירב לגלות. בסופו של דבר התברר שכלל הגיעה למקום האחרון - גם השנה.

מפגש מחזור חוקתי

ועוד בעיר הדרומית: בכנס אילת ליחסי עבודה, שהתקיים בסוף השבוע במלון דן, פגש נשיא איגוד לשכות המסחר אוריאל לין את חברו לספסל הלימודים בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית אי שם בשנות השישים, נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק. במהלך הכנס הרצו השניים, ולאחר שלין סיים את הרצאתו, פרגן ברק לחברו ואמר: "אני מברך את אוריאל לין. אלמלא היוזמה שלו לא היתה מתאפשרת המהפכה החוקתית. הישג זה יישמר לך לעולמים. זהו הישג שאין שני לו במערכת המשפט".

מושיק תאומים, צילום: יוסי רוט מושיק תאומים | צילום: יוסי רוט מושיק תאומים, צילום: יוסי רוט

מלחמת צבעים

מושיק תאומים גילה ג'נטלמניות במהלך הקוקטייל שהתקיים בפרמיירה של ההצגה "הבנאליות של האהבה" בבית ליסין. כשניגשה אליו השחקנית מיכל שטמלר, המגלמת את ארנדט, וביקשה להצטלם, ענה לה תאומים, שבעבר היה מבעלי קבוצת הפועל תל אביב: "אף על פי שאת לובשת שמלה צהובה אני מוכן להצטלם איתך - רק כי שיחקת נפלא". הצלע השלישית בפריים, סמי סגול, הספונסר של הפועל תל אביב, דווקא לא עשה עניין מהצהבהבות. עוד הצטופפו באולם הכניסה: ג'ני וחנינא ברנדס, פארה ועופר חודורוב, דליה ואלי הורביץ, ציפה ואריק כרמון, מיכל ומיקי צלרמאיר, סוזי ודן פרופר, ג'ודי ואלי כספי, שושנה שקד, צבי וג'וזפין זיו ואורנה ואביב רייז.

 

שמלצר רוכש

סיאט פותחת אולם תצוגה חדש יום שני, הרצליה פיתוח

אבי צור, מנכ"ל צ'מפיון מוטורס, סיפר לנוכחים באירוע כי בשיחה מקדימה שקיים עם שלמה שמלצר, הבעלים של שלמה Sixt, עדכן האחרון כי בכוונתו להזמין בימים הקרובים 36 איביזות חדשות, כספתח להשקה בישראל. השניים, עם מאה מבכירי ענף הרכב, באו להשקת אולם התצוגה של סיאט. מעבר לתצוגת האולם והדגמים החדשים של האיביזה, נחשפו האורחים לתערוכתו של הצלם איליה מלניקוב, "בתנועה", שתוצג באולם החדש. בתערוכה מתועדים ידוענים עם האביזרים היקרים ללבם - גם הצילומים וגם האביזרים יוצעו למכירה, וכל ההכנסות קודש לעמותת אור ירוק.עוד במתרשמים: יצחק סוארי, יגאל שרייבר, אבי צור, דרור שילה, שמוליק קליין, ניר דקל ושוזה ראנרו, הנספח הכלכלי של שגרירות ספרד בישראל, שבא לתמוך במותג הספרדי.

מיכה אבני מקבל השראה מצו הגיוס

הכושר של מנכ"ל פנינסולה פיננסים מיכה אבני: "חמש פעמים בשבוע אני רץ 10 קילומטר דרך פארק הירקון ועל חוף הים בתל אביב. בימי חול אני מתחיל את הריצה בחמש בבוקר ועושה מתיחות, שכיבות סמיכה וכפיפות בטן במקביל לקריאת העיתון וארוחת בוקר. לחדרי כושר או מאמנים אין לי סבלנות. התרגילים המומלצים שמודפסים על גב צו הגיוס מספיקים לי".

הוזמנתם לתרום למען החינוך והכדורגל?

האירוע: עמותת מפעלות חינוך וחברה, הפועלת בשיתוף מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב, תקיים אירוע התרמה למען ילדים בסיכון, שבו תוצג הקומדיה של אפרים קישון "שמו הולך לפניו". מחיר כרטיס בין 150 ל־1000 שקל.

הפרטים: 6 במרץ, 12:00, תיאטרון הקאמרי, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: גזי קפלן, רועי ורמוס, אבישי ברוורמן, דורי קלגסבלד, משפחת תאומים, משפחת סגול, משפחת אורנשטיין, לוני הרציקוביץ' ושחקני הפועל תל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות