אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומאביליטי השלימה גיוס של 4 מיליון דולר

קומאביליטי השלימה גיוס של 4 מיליון דולר

באחרונה נוספו לחברה 15 עובדים. מנכ"ל קומאביליטי: "אם בעבר היה קושי עצום לגייס אנשים, הרי שכיום על כל משרה יש עשרה מועמדים ראויים". הגיוס הנוכחי בא בהמשך ל-6 מיליון דולר שגייסה החברה לפני כשנה

08.03.2009, 12:29 | מאיר אורבך

חברת קומאביליטי, המאפשרת לחברות טלפונייה ולמפעילות רשת נתונים לנהל את פרופיל המשתמשים ולספק שירותים מותאמים למשתמש באופן פשוט ומאובטח, השלימה גיוס של 4 מיליון דולר ממשקיעותיה - ורטקס וסטאטה ונצ'ר קפיטל. הגיוס הנוכחי בא בהמשך לגיוס של 6 מיליון דולר שהובילו שתי הקרנות לפני כשנה.

בשיחה עם "כלכליסט" אמר מנכ"ל החברה, אלון שיפמן, שההחלטה על גיוס הכסף הנוסף מהקרנות המשקיעות התקבלה לאחר שהובנו צורכי הגדילה המואצת של החברה. שתי הקרנות המשקיעות בקומאביליטי החליטו להרחיב את הסבב הראשון ולהגדילו בעוד 4 מיליון דולר.

בחודשים האחרונים גדלה מצבת כוח האדם בחברה, היושבת בהרצליה, בכ-15 אנשים. אלון שיפמן ציין שעד לאחרונה היו בחברה כ-25 אנשים, והעובדים החדשים גויסו לתפקידי תיכנות, בדיקות וביצוע פרויקטים.

"אם בעבר היה קושי עצום לגייס אנשים למשרות, הרי שכיום על כל משרה יש עשרה מועמדים ראויים שיכולתי לבחור מהם", מוסיף אלון.

ההשקעה נועדה להרחבת החברה וכחלק מהיערכות לביקוש מוגבר של ספקי שירותי התקשורת לטכנולוגיה של החברה לניהול פעילות משתמשים וחבילות שירותים. יושב הראש של קומאביליטי הוא איציק פרנפס, מסטאטה ונצר קפיטל.

 

"ההצלחה של קומאביליטי בהשגת לקוחות חשובים ובבניית מאגר לקוחות בתהליך - למרות התקופה הקשה - תרמה להחלטתנו להרחיב את החברה כדי להגשים את ההזדמנויות באופן המיטבי", אומר מוטי בן-אריה, שותף מנהל בקרן ורטקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות