אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת וידיו השלימה גיוס של 15 מיליון דולר בהשתתפות קרן סטאר הישראלית

חברת וידיו השלימה גיוס של 15 מיליון דולר בהשתתפות קרן סטאר הישראלית

חברת Vidyo האמריקאית, שהוקמה על-ידי הישראלים עופר שפירו ואייברי מור, גייסה עד היום 38 מיליון דולר. את הגיוס הובילה קרן ההון סיכון מנלו ונצ'רס

08.03.2009, 17:13 | מאיר אורבך

חברת וידיו  (Vidyo) שהוקמה על ידי הישראלים עופר שפירו ואייברי מור, השלימה גיוס של 15 מיליון דולר ממשקיעיה הקודמים. עד היום גייסה החברה 38 מיליון דולר. החברה יושבת בארצות הברית ומעסיקה כ-70 עובדים, כך על פי מאגר המידע IVC.

קרן ההון סיכון מנלו ונצ'רס הובילה את הגיוס, והשתתפו בו המשקיעים הקודמים של החברה: סטאר ונצ'רס הישראלית, רו ונצ'רס וסבין רוזן. הגיוס יאפשר לחברה להגביר את המכירות ואת מאמצי השיווק של מוצריה.

כמו כן, הודיעה החברה על מינוי עזרא סופר לתפקיד סמנכ"ל הכספים הראשון של החברה. לפני המעבר לוידיו, כיהן עזרא סופר כסמנכ"ל הכספים של חברת פינג'אן.

חברת וידיו פועלת בשוק ה-Personal Telepresence - הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לכל אדם להתחבר בכל מקום לשיחת וידיאו רבת משתתפים באיכות ברמת HD.

לדברי עופר שפירא, מנכ"ל החברה, מנלו בחרו להשקיע בוידיו שוב ולהוביל את הסיבוב השלישי לאחר שראו מאז השקעתם האחרונה את פוטנציאל הגידול האמיתי של החברה. "לגייס כסף בתקופה גלובלית קשה כזו ממשקיעים בסדר גודל כזה, מצביע בעיקר על איכות הטכנולוגיה שלנו ועל היכולת שלנו", מסר שפירא.

לדברי דאג קרלייל מקרן מנלו ונצ'רס, שהצטרף לדירקטוריון החברה, הם מצפים לגידול משמעותי בשנת 2009 בעקבות שיתופי הפעולה שחתמה החברה והתקבלות הטכנולוגיה שלה בשוק. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות