אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חברת הניקיון ISS לביהמ"ש: "בכיר בטלרד נטוורקס אמר שהחברה על סף פירוק" צילום: אוראל כהן

מנכ"ל חברת הניקיון ISS לביהמ"ש: "בכיר בטלרד נטוורקס אמר שהחברה על סף פירוק"

חברת הניקיון ISS אשמרת תובעת את טלרד בטענה לחוב של 700 אלף שקל. מנכ"ל טלרד: הציטוט מופרך, מדובר בוויכוח לגיטימי

10.03.2009, 08:25 | אסף גלעד ואורנה יפת

מנכ"ל חברת הניקיון ISS אשמרת יצחק סבג טוען בתצהיר שהוגש לבית משפט השלום בפתח תקווה כי בשיחה שקיים עם סמנכ"ל התפעול של טלרד נטוורקס דוד נבון, אמר לו האחרון כי טלרד "אינה יכולה לשלם ל־ISS את חובה בשל קשיים כספיים", והבהיר כי אם לא יוזרמו כספים לחברה, היא תיכנס להליכי פירוק.

בתצהיר טוען עוד סבג כי סמנכ"ל הכספים של טלרד נטוורקס רן לאור אמר לו שמצבה של החברה רע מאוד לאור נפילת נורטל, וכי היא לא תוכל לשלם את חובה במועד אלא בפריסה אחרת.

ISS אשמרת תבעה את טלרד נטוורקס בטענה לחוב של כ־700 אלף שקל. ISS טוענת, באמצעות עו"ד אשר כהנא, כי טלרד לא שילמה על השירותים שסופקו לה מאוקטובר 2008 ועד פברואר 2009 גם לאחר שחלף מועד התשלום. "נגד טלרד נטוורקס יש תביעות שונות בגובה 2.5 מיליון שקל, ויש לה חוב ארנונה של מיליון שקל", אמר כהנא ל"כלכליסט". "הם אינם משלמים לספקים באופן שוטף ואינם מוכנים לומר מתי יוכלו לשלם".

טלרד נטוורקס חשופה בשיעור גבוה למכירותיה של נורטל, מהגדולים שבלקוחותיה. בחודשים האחרונים פיטרה טלרד כ־80 עובדים בארץ ובאוקראינה, והקטינה את תחזית המכירות שלה ל־2009 מ־55 מיליון דולר ל־40 מיליון דולר.

יוסי בן הרוש, מנכ"ל טלרד נטוורקס, מסר בתגובה: "איני יודע מאין מצוץ הציטוט כאילו אנו קרובים לחדלות פירעון. יש לנו ויכוח לגיטימי עם ספק, והוא נדון בערכאות הגבוהות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות