אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
NBA: הפייסרס בסכנת קריסה

NBA: הפייסרס בסכנת קריסה

הקבוצ הודיעה כי תסיים את העונה עם הפסד תפעולי של 30 מיליון דולר. הבעלים פנה לרשויות בבקשה לסייע לקבוצה באחזקת האולם הביתי שלה. במקביל, הוא שוקל להעביר את הקבוצה לעיר חדשה

12.03.2009, 13:15 | סוכנויות הידיעות

האינדיאנה פייסרס, מליגת ה-NBA, בסכנת קריסה. הקבוצה פנתה למועצת אינדיאנה, בבקשה לסייע לה באופן דחוף באחזקת אולמה הביתי, "קונסיקו פילדהאוס".

הפייסרס מדווחת, כי תסיים את העונה עם הפסד תפעולי של 30 מיליון דולר, מתוכם 15 מיליון דולר הפסדים שנגרמים ישירות מאחזקת האולם.

בשנתיים האחרונות לא הצליחה הקבוצה להעפיל לפלייאוף והיא מדורגת במקום ה-28 מתוך 30 קבוצות, מבחינת כמות הקהל הממוצעת למשחק, עם 13,713 צופים בלבד.

הרב סימון, שמחזיק בבעלות על הקבוצה, אמר בראיון ל"אינדי סטאר", כי הקבוצה רשמה הפסדים כספיים ב-9 מתוך 10 העונות האחרונות - אפילו בעונת 1999/2000, שבה הגיעה לגמר. ג'ים מוריס, נשיא חברת Pacers Sports & Entertainment, אמר לעיתון שהקבוצה הפסידה כ-200 מיליון דולר מאז רכש אותה סימון ב-1983.

סימון רמז, כי הוא יתקשה להשאיר את הקבוצה בעיר, אם לא יקבל סיוע מקומי. אם יעזוב, יאלץ לשלם פיצוי של 150 מיליון דולר. במקביל הוא ממשיך לספוג הפסדים של מיליוני דולרים מקבוצת ה-WNBA אינדיאנה פיבר, אותה התחייב להחזיק עד 2010.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות