אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי: פובליסיס הבינלאומית תחלק מניות לעובדים ברחבי העולם וגם בישראל צילום: עמית שעל

בלעדי: פובליסיס הבינלאומית תחלק מניות לעובדים ברחבי העולם וגם בישראל

לפי מסמך רשמי שנשלח לעובדים והגיע לידי "כלכליסט", יחולקו 50 מניות לכל עובד שיעבוד בקבוצה בשנתיים הקרובות. מוריס לוי, מנכ"ל ויו"ר הקבוצה: "דווקא בצל המשבר, החלטנו להעניק לכם העובדים, מניות בחברה"

12.03.2009, 15:20 | מיטל זדה

בצל המשבר הכלכלי: סוכנות הפרסום הצרפתית, פובליסיס, השלישית בגודלה בעולם, הודיעה אמש (ד') לעובדיה על חלוקת מניות.

ממסמך רשמי שנשלח אתמול לעובדים והגיע לידי "כלכליסט", נכתב כי חברי הדירקטוריון והנהלת פובליסיס החליטו על חלוקת 50 מניות לכל עובד שיעבוד בקבוצה בשנתיים הקרובות.

"דווקא בצל המשבר המספק לכולנו אתגר, החלטנו להעניק לכם העובדים, מניות בחברה", נכתב. את המכתב שלחו אתמול מוריס לוי, מנכ"ל ויו"ר קבוצת פובליסיס.

לדברי ראשי החברה, היוזמה נובעת לא רק מהרצון לשתף את העובדים בהתפתחות החברה, אלא כחלק מהתרבות הניהולית של הקבוצה. תוכנית חלוקת המניות תחל באופן מיידי, ותמשך במשך שנתיים, היא תיושם קודם כל בחברה בצרפת ולאחר מכן תתפשט ליתר מדינות העולם.

חלוקת המניות לא תהיה קשורה לביצועים של העובדים ותהיה רלוונטית לעובדים שימשיכו בחברה בשנתיים הקרובות.

מוריס לוי מסיים את המכתב בנימה אישית: "אנו סומכים עליכם שתסייעו לגידול פובליסיס, ע"י כך שתעניקו שירותים טובים ללקוחות הקבוצה הן בתחום הקריאייטיב ויצירת קמפיינים מוצלחים".

קבוצת פובליסיס בארץ היא בעלת מספר אחזקות: הקבוצה מחזיקה בשליטה במשרדי הפרסום גלר-נסיס, פובליסיסי אריאלי, חברות האינטראקטיב אידיאולוג'יק, ארק וובאימאג', כמו גם בחברת הקד"מ סופר פוש. פובליסיס בעלת הסכם יצוג עם משרד הפרסום באומן-בר-ריבנאי, באמצעות הסוכנות סאצ'י אנד סאצ'י.

הנהלת פובליסיס יושבת בפריז, ומונה סוכניות בלמעלה מ-100 מדינות. עפ"י הערכות היא מעסיקה כ-40 אלף עובדים ברחבי העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות