אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניר גלילי מצ'ופר : המנכ"ל של שלמה החזקות זכה להעלאה של כ-40% בשכרו החודשי צילום: שחר צרפתי

ניר גלילי מצ'ופר : המנכ"ל של שלמה החזקות זכה להעלאה של כ-40% בשכרו החודשי

למרות שהחברה הממוזגת של שמלצר איבדה למעלה מ-80% מערכה מאז מיזוגה לפני כ-9 חודשים החליט דירקטוריון החברה שהמיזוג מצדיק העלה שנתית של 240 אלף שקל (ברוטו) בשכרו של המנכ"ל

17.03.2009, 16:02 | רחלי בינדמן

חברת שלמה החזקות החליטה לצ'פר, גם בימי משבר ומיתון, את המנכ"ל שלה עם העלאה של כ-40% בשכרו. ניר גלילי יזכה מעתה למשכורת חודשית (ברוטו) של 75 אלף שקל במקום 55 אלף שקל להם זכה בעבר. בעקבות שיפור התנאים, תסתכם העלות החודשית של החברה עבור העסקתו בכ-110 אלף שקל בחודש לא כולל בונוס ומשכורת 13.

בחודש יולי האחרון הושלם מהלך של מיזוג בין חברת ניו קופל הציבורית של שלמה מלצר לבין חברת השכרת הרכב הפרטית שלמה לכדי חברה ממוזגת העונה לשם "שלמה החזקות". לטענת דירקטוריון החברה הממוזגת שאישר את העלאת השכר בעקבות המיזוג "גדל נפח הפעילות של החברה באופן משמעותי, ולגביו מבקשת החברה לתגמל את גלילי".

עסקת המיזוג, התבצעה על פי שווי של 400 מיליון שקל לשלמה ו־617 מיליון שקל לניו קופל (קרי שווי של למעלה ממיליארד שקל לחברה הממוזגת). כיום נסחרת החברה הממוזגת לפי שווי של 176 מיליון שקל בלבד.

שלמה החזקות סיכמה את הרבעון השלישי של השנה עם הכנסות של 491 מיליון שקל, עלייה של 16% לעומת הרבעון השלישי של 2007. עם זאת, הוצאות מימון גבוהות שחקו את הרווח הנקי של החברה שעמד ברבעון על פחות ממיליון שקל, זאת לעומת רווח נקי של 21 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות