אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Yes שוב מייקרת תעריפים: חבילת הבסיס תעלה 204 שקל צילום: צביקה טישלר

Yes שוב מייקרת תעריפים: חבילת הבסיס תעלה 204 שקל

מדובר בהתייקרות שנייה בתוך חצי שנה. ייקור התעריפים יכנס לתוקף באפריל וישפיע על כ-35 אלף לקוחות אשר אינם נמצאים במסגרת מבצעים שונים

18.03.2009, 13:16 | אמיר טייג

Yes מייקרת תעריפים בפעם השנייה בחצי שנה. חברת הלוויין הודיעה כי תייקר את תעריף חבילת הבסיס בכ-2.5% מ-199 שקל ל-204 שקל. ייקור התעריפים יכנס לתוקף החל מתחילת חודש אפריל וישפיע על כ-35 אלף לקוחות אשר אינם נמצאים במסגרת מבצעים שונים. מדובר בכ-6.3% מכלל לקוחות החברה.

לאחרונה ייקרה החברה את חבילת הבסיס בחודש באוקטובר האחרון ב-2.9% מרמה של 194 שקל ל-199 שקל. ייקור תעריפים זה השפיע על 11% מכלל לקוחות החברה, כלומר על 60 אלף לקוחות אשר לא היו משויכים באותה זמן לאחד המבצעים השונים. בספטמבר ציינה yes כי לא ייקרה את תעריפי חבילת הבסיס במשך שלוש שנים.

אחת הסיבות לייקור התעריפים היא התחזקת הדולר, אשר מייקר את רכש התוכן עבור yes, שכן תוכן זה נרכש מארה"ב ומחירו צמוד לדולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
תציבו צלחת פרטית על הגג - 1600 ערוצים ב-300 שקלים לשנה
עם כל ערוצי ספורט שאפשר לחיות 'חי' את משחקי הליגה האנגלית והספרדית ואיטלקית, כל ערוצי MTV וערוצים המוסיקה של VH1 , ערוצים סרטים החדשים ביותר, ערוצי הסדרות הטובות ביותר מאנגליה והעולם, כל ערוצי החדשות כולל אנביסי אירופה בלומנברג, פוקס, ערוץ ה'לייף סטייל' של ביביס, כל ערוצי הדיסקברי, נשיונל גיאוגרפיק, אנימלב פלאנט, ערוץ ההיסטוריה, ערוצי 'סטאר' ועוד המון ערוצים אחרים. פשוט תענוג. וכשאין חשבון חודשי - זה תענוג גדול יותר. העלות הראשונית, של צלחת, ממיר והתקנה היא פחות ממהכ שעולה מנוי ביס או בהוט לשנה,
גילי , תל אביב  |  22.03.09
לכל התגובות