אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור של מירוצי האופנועים ה-MotoGP צילום: MCT

ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור של מירוצי האופנועים ה-MotoGP

הערוץ יעביר את השידורים בערוץ LIVE5+. העונה תחל ב-12 באפריל במירוץ לילי בקטאר

19.03.2009, 14:26 | כתב כלכליסט

ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור של מרוצי האופנועים ה-MotoGP. הערוץ לא חשף כמה שילם עבור הזכויות אבל הערכות בשוק הן שמדובר על סכום של כמה מאות אלפי דולרים.

עונת מרוצי המוטוGP תיפתח ב-12 באפריל במרוץ לילי במסלול לוסיל בקטאר ותסתיים ב-8 בנובמבר בולנסיה שבספרד. הערוץ ישדר בסך הכל 17 מרוצים בערוץ LIVE5+. השידורים יכללו את מקצי הדירוג לקראת המרוצים בימי שבת ואת המרוצים עצמם בכל הקטגוריות 125, 250 ו-MotoGP בימי ראשון.

שינויים בתקנות ואספקת צמיגים על ידי ספק אחד בלבד יחדדו השנה את התחרות במוטוGP כחלק מתהליך הייעול של הספורט המוטורי העולמי. כלומר התחרות תהיה באמת בין סגנונות הרכיבה ופחות על בין מערכות אלקטרוניות מתוחכמות.

החשיפה הטלוויזיונית ברחבי העולם חובקת את כל היבשות. המרוצים משודרים בשידור חי ובשידורים מיוחדים נוספים ב-200 מדינות ומספר הצופים בכל אירוע הוא 337 מיליון צופים.

נוכחותו של הקהל במסלולים עצמם רושמת שיאים חדשים מדי עונה ובמרוצים הגדולים (ספרד, גרמניה, איטליה, צרפת, ארה"ב ואוסטרליה) נרשמת נוכחות של 100,000 צופים ביציעים ביום המרוץ ובתוספת ימי האימון ומקצה הדירוג מגיעים המספרים ל-150 עד 200 אלף צופים בסך הכל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
רק לא טל שביט!
אם מישהו מערוץ הספורט יקרא את זה איי פעם הנה קחו לצומת לבכם: רק אל תתנו לטל שביט לפרשן! הבנאדם הזה החריב את חווית הצפיה ששידרתם את הסופרבייקס לפני כמה שנים והוא יחריב גם את חווית הצפיה בGP. התרגלנו לשנים של סופר מקצועיות מטובי מודי ורודי ג'וליאן מויורוספורט, שביט לא מגיע ולא יגיע אפילו לקרסול שלהם. בבקשה אל תתנו לו להרוס לנו את חווית הצפיה, אחרת נצטרך כולנו לראות את המרוצים במיוט או לעשות מנוי לאתר הרישמי של הMOTOGP ולצפות במרוצים שם.
ביצה  |  20.03.09
2.
ושוב גונבים מאיתנו ערוצים- למה ?????????? תשלמו!!!!!!!!!!
והבזיון הזה הולך ותופס תאוצה כמעט בכל תחום ומי שאחראי לא שם .ין על הצופים שהופכים לפריירים מה קרה עוד לא נמאס לכם להיות פריירים אתם מוכנים שכך יקרעו לכם את הכיס אני לא מבין את הפריירים האלה שמוכנים לשלם על כל דבר שהיה חינם ופתאום יצא "לזכיין חיצוני" אני מציע לרשויות להתחיל לבדוק מי הוא אותו "זכיין חיצוני " עלום על פניו זה נראה תרגיל מלוכלך של חברות הכבלים על מנת שנשלם ונשלם ונשלם די נמאס כבר והמשרדים האמורים לבדוק זאת ממשיכים לאונן ושותפים לבזיון הזה ולשחיתות שעוברת כל גבולות היגיון מדינת הון ושלטון של מושחתים
hawk , מרכז  |  20.03.09