אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגה אור תבנה לאופיס דיפו מרכז בהשקעה של 20 מיליון שקל צילום: ערן לם

מגה אור תבנה לאופיס דיפו מרכז בהשקעה של 20 מיליון שקל

מדובר במרכז לוגיסטי שצפוי להיבנות במודיעין ויהווה שילוב של מרכז ההפצה והלוגיסטיקה של החברה עם משרדי ההנהלה

22.03.2009, 12:16 | אורי חודי
חברת מגה אור תבנה בעבור אופיס דיפו מרכז לוגיסטי במודיעין בהשקעה כוללת של כ-20 מיליון שקל. אופיס דיפו חתמה עם החברה על התחייבות לשכירת המקום למשך 15 שנה עם אופציה ל-5 שנים נוספות בדמי שכירות שנתיים העומדים על 6.2 מיליון שקל. המגרש עליו ייבנה המרכז הלוגיסטי משתרע על כ-25 דונם, השטח הבנוי צפוי לעמוד על 13 אלף מ"ר.

חברת מגה אור, הנמצאת בשליטתם של צחי נחמיאס ורון נוי, עוסקת בבנייה ייזום ורכישה של מרכזים מסחריים ומרכזים לוגיסטיים.

המרכז הלוגיסטי של אופיס דיפו המרכז הלוגיסטי של אופיס דיפו המרכז הלוגיסטי של אופיס דיפו

אופיס דיפו צפויה לעבור למשרדים החדשים בעוד כשנה חצי. כיום משרדי החברה נמצאים   ברחוב בן גוריון ברמת גן, ואילו מרכז ההפצה נמצא באזור התעשייה הצפוני בלוד. במרכז החדש צפויים לעבוד כ-250 עובדים. עבודות העפר במתחם החדש צפויות להתחיל בימים הקרובים והבנייה בפועל מתוכננת לארבעה חודשים מהיום.

בית אופיס דיפו החדש עתיד לכלול מרכז הפצה אחד בגובה 10 מטר,  ויהווה שילוב של מרכז ההפצה והלוגיסטיקה של החברה עם משרדי ההנהלה. המרכז גם עתיד לכלול את מוקד ההזמנות הטלפוני, את מרכז ההדרכה של החברה וכן חדר אוכל לטובת כל עובדי המתחם.

מנכ"ל רשת אופיס דיפו, ניסים ממו, אמר היום: "כחלק מהשינוי הארגוני שעברה רשת אופיס דיפו בשנה האחרונה, חתמנו על הסכם לבניית בית אופיס דיפו החדש, שיכלול את משרדי ההנהלה ומרכז ההפצה החדש תחת קורת גג אחת, מתוך ראייה אסטרטגית לפיתוח, התרחבות ומתן מענה ושירות לספקים ולקוחות כאחד, כמו גם מתן סביבה תומכת לכלל העובדים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות