אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יממה לאחר רכישתה על ידי וקטור: אלדין תפטר היום כ-20 עובדים צילום: אוראל כהן

יממה לאחר רכישתה על ידי וקטור: אלדין תפטר היום כ-20 עובדים

במסיבת עיתונאים שנערכה בתל אביב נחשפו נתונים על החברה הממוזגת: מכירות שנתיות של כחצי מיליארד דולר, 1,650 עובדים והיא תפעל ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם

25.03.2009, 12:24 | תומר קורנפלד

פחות מיממה לאחר שהושלמה רכישת חברת פתרונות האבטחה אלדין על ידי וקטור, החל היום מהלך פיטורים בחברה. במסיבת עיתונאים שנערכה היום התייחס כריס פד נשיא חברת SafeNet (אליה אמורה אלדין להתמזג) כי אלדין תפטר היום חלק מ-270 עובדיה בישראל וציין שמדובר באחוז חד ספרתי כשעל פי הערכות מדובר בכעשרים עובדים.

במסיבת העיתונאים דיבר פד על האסטרטגיה של המיזוג בין החברות. החברה הממוזגת על פי דבריו תהפוך לחברה השלישית בגודלה בתחום אבטחת המידע (אחרי צ'ק פוינט ומקאפי) עם מכירות של 500 מיליון דולר. לחברה הממוזגת יהיו 1,650 עובדים, 25,000 לקוחות והיא תפעל ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

את הפעילות בישראל, שנוהלה עד כה על ידי ינקי מרגלית, מייסד אלדין ינהל כעת אבירם שמר שכיהן בשנים האחרונות כסמנכ"ל הכספים של החברה לצידו של מרגלית. כמו כן, יקבל שמר תחת ניהולו את תפקיד סמנכ"ל הכספים של כל הפעילות הענפה של SafeNet המתבצעת מחוץ לארה"ב.

במסיבת העיתונאים התייחס שמר לעזיבתו של מרגלית: "ינקי החליט שלא להיות מעורב בחברה לאחר המיזוג. מהעבודה שלנו יחד ב-10 שנים האחרונות יש לי הערכה רבה כלפיו כלפי החברה שבנה, ואני מודה לו על זה שנתן בי אמון ונתן לי להוכיח את עצמי".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות