אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
MGM Mirage נערכת לפשיטת רגל אפשרית של פרויקט הנדל"ן שלה בלאס וגאס צילום: בלומברג

MGM Mirage נערכת לפשיטת רגל אפשרית של פרויקט הנדל"ן שלה בלאס וגאס

היום הוא היום האחרון שבו החברה צריכה לפרוע תשלום בגין אחת מההלוואות שנטלה לצורך מימון פרויקט הבנייה הענק. מניית החברה יורדת בתגובה ב-15%

27.03.2009, 18:12 | סוכנויות הידיעות

חברת MGM Mirage שכרה את שירותיו של משרד עורכי דין כדי שיטפל בפשיטת רגל אפשרית של פרויקט הנדל"ן הגדול שלה - סיטיסנטר - בלאס וגאס, ויבחן במקביל את כל האופציות העומדות ביחס לעתיד הפרויקט.

היום הוא היום האחרון שבו החברה צריכה לפרוע תשלום בגין אחת מההלוואות שנטלה לצורך מימון פרויקט הבנייה הענק. החברה מנסה להציל את הפקוירט ובמקביל להימנע מהפרת תנאי הלוואה. מניית החברה יורדת בתגובה ב-15%.

חברת ההשקעות דובאי וורלד הגישה בתחילת החודש תביעה נגד MGM Mirage, השותפה שלה בפרויקט הדגל "סיטיסנטר" בלאס וגאס, בטענה כי היא אינה מכבדת את הסכם ביניהן.

שתי החברות מקימות את "סיטיסנטר" בעלות כוללת של 8.6 מיליארד דולר, ועילת התביעה הוא חשש של החברה מדובאי כי השותפה שלה לא תעמוד בהוצאה הדרושה להשלמתו.

MGM צברה לאחרונה התחייבויות בהיקף כולל של 13 מיליארד דולר ועל רקע מחנק האשראי היא מתקשה למחזר או להחזיר אותן. בדובאי וורלד חוששים כאמור לגורלם של אחד מהפרויקטים הענקיים שלהם ופנו לסעד משפטי על מנת שזה יסייע להם להבין מה קורה עם השותפה MGM.

נציג החברה הדובאית אמר כי לחברה לא נותרה ברירה אלא לפנות לערכאות. הוא הדגיש כי מדובר בקרן בשליטה חלקית של הממשלה אשר השקיעה 50% מהסכום של המיזם ואך טבעי כי היא רוצה לקבל תשובות לגבי עתידו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות