אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות רכישת מקסימדיה - המנכ"ל שי קידר עוזב את החברה

בעקבות רכישת מקסימדיה - המנכ"ל שי קידר עוזב את החברה

ל"כלכליסט" נודע כי את קידר יחליף ג'ייסון גליק, מנכ"ל משותף בחברה הרוכשת, כנען. סמנכ"ל השיווק צפוי לעזוב גם כן

30.03.2009, 13:06 | מיטל זדה

טלטלה במקסימדיה: בעקבות רכישתה של חברת השילוט בידי כנען פרסום בתנועה, מוחלפת השדרה הניהולית של החברה, כך נודע ל"כלכליסט". מנכ"ל מקסימדיה, שי קידר, יעזוב את החברה ולתפקידו יכנס ג'ייסון גליק, מנכ"ל משותף בכנען. עוד נודע כי סמנכ"ל השיווק מאיר שמיר צפוי לעזוב אף הוא ולתפקיד יכנס שבי לביא, סמנכ"ל בכנען.

קידר עצמו החליף את רוני הראל. קידר צמח במקסימדיה ועבד בה שנים רבות, קודם לתפקידו כמנכ"ל שימש כסמנכ"ל הכספים של החברה.

השינויים במצבת כוח האדם מגיעים על רקע רכישתה של מקסימדיה לפני כשבוע ע"י חברות השילוט כנען וקשת שלטים. כנען מחזיקה 60% מהמניות כיום בחברה ואילו קשת 40%. כנען וקשת שלטים רכשו את הבעלות מחברת פולאר תקשורת תמורת 8 מיליון שקל. עפ"י הדיווח, 4.5 מיליון שקלים יועברו לפולאר תקשורת מיד עם החתימה על ההסכם, מיליון שקל ישולמו לחברה לאחר חצי שנה, מיליון שקל נוספים ישולמו לאחר שנה מיום חתימת ההסכם ואילו 1.5 שקל נוספים מותנים בהכנסות חברת מקסימדיה, וישולמו לפולאר עוד 3 שנים. עוד צוין בדיווח כי הרוכשות יקחו על עצמן ערבויות שהועמדו לטובת מקסימדיה בסכום של עד 3.8 מיליון שקל.  

קובי כנען  אישר ל"כלכליסט" את הידיעה וציין כי מדובר במהלכי התייעלות במסגרתם נעשו גם השינויים הפרסונלים. לא ניתן היה להשיג את תגובתו של שי קידר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות