אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלוואות של עד 320 מיליון שקל לתעשיינים צילום: גיא אסיאג

הלוואות של עד 320 מיליון שקל לתעשיינים

יינתנו ע"י התאחדות התעשיינים ובנק אוצר החייל. היקף ההלוואות לעסקים בינוניים - 200 מיליון שקל, ולעסקים קטנים - 120 מיליון שקל

30.03.2009, 13:39 | רונית גודמן

נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, מנכ"ל בנק אוצר החייל, ישראל טראו ויו"ר הקרן ההדדית של התעשיינים, ארנון מרקוס, חתמו היום (ב') על הסדר הכולל העמדת אשראי בתנאים מועדפים לתעשיינים חברי התאחדות התעשיינים.

בין היתר יינתנו הלוואות במסגרת המדינה למפעלים בינוניים שמחזורם השנתי הוא מ-22 מיליון שקל ועד 100 מיליון שקל, הזכאים לקבל הלוואות במסגרת האשראי שהועמד לבנקים ע"י המדינה.

גובה ההלוואה לא יעלה על 8 מיליון שקל או עד חודש מחזור. הקרן תתחיל לפעול מייד עם הפעלת הקרן מטעם המדינה. היקף ההלוואות המתוכנן - 200 מיליון שקל.

כמו כן יינתנו הלוואות למפעלים קטנים, שהמחזור השנתי שלהם הוא לא יותר מ-40 מיליון שקל. היקף ההלוואות המתוכנן - 120 מיליון שקל.

שרגא ברוש וישראל טראו הדגישו היום, כי מטרת הקרן המשותפת היא להקל על מצוקת האשראי של המפעלים החברים בהתאחדות התעשיינים, תוך הענקת תנאים יחודיים ללווים.

ישראל טראו, מנכ"ל בנק אוצר החייל אמר כי "שיתוף הפעולה עם התאחדות התעשיינים הינו נדבך נוסף באסטרטגיה של הבנק להעמיק את אחיזתו בקרב העסקים הקטנים והבינוניים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות