אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
2 דונם בגני תקווה נמכרו עבור 13.5 מיליון שקל צילום: תמיר שרים

2 דונם בגני תקווה נמכרו עבור 13.5 מיליון שקל

קבוצה רכישה של 8 אנשים רכשה את הקרקע במטרה לבנות קוטג'ים לצורכי מגורים והשקעה; היקף ההשקעה כולה נאמד ב-22 מיליון שקל

31.03.2009, 12:29 | דותן לוי

קבוצה רכישה הכוללת 8 אנשים פרטיים רכשה מחברת אונקס 2 דונם בגני תקווה, ומתכננת לבנות עליהם שמונה קוטג'ים לצורכי השקעה ומגורים בהיקף השקעה כולל של 22 מיליון שקל.

עלות הקרקע בלבד מסתכמת ב-13.5 מיליון שקל ומשקפת מחיר של 1.69 מיליון שקל ליחידת שטח של 250 מ"ר. יתרת התשלום - כמיליון שקל נוספים - היא עבור הקוטג' בשטח בנוי של 250 מ"ר. בסיום הליך הבנייה צפוי כל קוטג' להימכר בכ-2.75 מיליון שקל.

לדברי מארגן הקבוצה, עו"ד אהוד פורת, "חתך רוכשי הקרקע מורכב מאנשים בעלי דירה משלהם, המעוניינים להשקיע בנדל"ן מבטיח בתקופה שבה המחירים סבירים, לצד רוכשים הרואים דווקא בתקופת המיתון הזדמנות למימוש החלום של רכישת קוטג' למגורים שנראה עד לאחרונה כה רחוק". עבודות הבנייה והפיתוח יחלו בחודש יולי 2009 ויסתיימו בתוך 15 חודשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
זו לא בועה, זו המציאות. גני תקווה הייתה פעם סוג של מעברה,והיום הכל התהפך.
רוב החברים שלנו הם מגני תקווה. המועצה הזו לעניות דעתי הינה מהאיכותיות שקיימות בישראל. אנשים אחד אחד, הילדים שגדלים בגני תקווה מהמוצלחים שיש. ללא שיגעון של מותגים, כמו באזורים אחרים בארץ. פשוט חבר'ה נהדרים. מניסיוני, המחירים באזור הזה, רק עולים. אנחנו חשבנו על השקעה במקום לפני 5 שנים ומאז המחירים רק מטפסים בכל שנה. וזו לא בועה. זו פשוט המציאות.
אליהו ששון , סביון  |  16.04.09
לכל התגובות