אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באר שבע: החלו עבודות התשתית להקמת הקניון של אלי להב צילום: בלומברג

באר שבע: החלו עבודות התשתית להקמת הקניון של אלי להב

ההשקעה בהקמת הקניון עומדת על 700 מיליון שקל. הוא ישתרע על פני 100 אלף מ"ר, מהם 40 אלף מ"ר שטחי מסחר להשכרה

04.04.2009, 23:44 | אורי חודי

נפתחו עבודות התשתית להקמת קניון באר שבע של היזם ואיש העסקים אלי להב, שפתיחתו מתוכננת ל־2012. ההשקעה בהקמת הקניון עומדת על 700 מיליון שקל.

הקניון, שיוקם על השטח שבו פעל מלון נאות מדבר בעיר, ישתרע על פני 100 אלף מ"ר, מהם 40 אלף מ"ר שטחי מסחר להשכרה. בסמוך לו יוקם פארק ציבורי של כ־8,000 מ"ר.

"זה יהיה הקניון הירוק הראשון בישראל", אמר להב. "תותקן בו מערכת לאיסוף מי הגשמים, וייעשה גם שימוש באנרגיה סולארית".

יצוין כי חברת שיכון ובינוי יזמות נדל"ן (שיכון עובדים), בשליטת קבוצתה של שרי אריסון, החלה לבנות בספטמבר את המרכז המסחרי השדרה השביעית בבאר שבע. מרכז הקניות, שיעוצב כשדרת קניות פתוחה מתחת לכיפת השמים, בדומה למודלים המצליחים כיום בחו"ל, יוקם בהשקעה של 160 מיליון שקל וישתרע על כ־17 אלף מ"ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כמה עצות בסכום קטן יחסית
ראשית תחנה חשמל סולרית וחשמל כמעט חינם לתושבים שנית שיטוח שכונות ישנות מאוד והפיכת השטח לפארקים עצומים בלב העיר שלישית יצירת אגם מלאכותי של מים מלוחים מלווה בפארק עצום ממדים רביעית הפסקת הבנייה החדשה בעיר ובנייה על בסיס פינוי בינוי בלבד חמישית ביצוע חפירות ארכיאולוגיות והפיכתם לאתרי תיירות שישית מענקים לקניית מגורים באופן משמעותי שביעית להעביר את גן החיות מרמת גן לבאר שבע ולשלש את גודלו שמינית אצטדיון לאומי לפי תקן אירופאי תשיעית לימודי משפטים באוניברסיטת בן גוריון כולל מחקר ופיתוח בתחומים אחרים עשירית מסלול מרוצים מקצועי לאופנועים/רכבים וכו,, שישלב לימודי נהיגה לתלמידים שנמצאים בשלב שבו הם רק מוציאים רשיון בפועל כולל הכשרת נהיגת שטח מקצועית לאותם תלמידים ואחרון חביב לבנות לא רק את עיר הבהדים אלא לשלש לפחות את הפרויקט למימדים גדולים הרבה יותר מהמתוכנןכ בהצלחה
מבגר המדינה  |  05.04.09