אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: פיני כהן מחתן את הבן צילום: שאול גולן

דיבידנדים: פיני כהן מחתן את הבן

וגם: דן טהורי מותח שרירים, בכירי ענף התעופה מתארחים אצל שגריר בריטניה, פמי פרימיום וטלדור תורמים את מתנות העובדים לנזקקים, וידידי מכון ויצמן מתכנסים

05.04.2009, 09:50 | רון גרנות

פיני כהן. חתונה ירושלמית, צילום: שאול גולן פיני כהן. חתונה ירושלמית | צילום: שאול גולן פיני כהן. חתונה ירושלמית, צילום: שאול גולן
פיני כהן מחתן את הבן

ביום רביעי התקיימה חתונתו של יהונתן כהן, בנם של מנכ"ל אפריקה ישראל לשעבר פיני כהן ורעייתו פנינית, עם בחירת לבו שירלי. פיני כהן, שעזב את אפריקה ישראל לפני כשנתיים, נשאר בקשרים טובים עם הבוסים לשעבר, והחתונה התקיימה במלון קראון פלאזה בירושלים - שבבעלות אפריקה ישראל. בירכו את החתן והכלה: גליה מאור, עופר קוטלר, נדב גרינשפון, אורי ברגמן ושלמה זוהר.

דן טהורי מותח שרירים

שעות הבוקר המוקדמות ביום רביעי, שכונת צהלה בתל אביב. דן טהורי וקבוצת חברים הדגימו מול העוברים והשבים ברחוב צה"ל כושר מנהיגות למופת. ההסברים: טהורי, הנוהג להתאמן לעתים קרובות, הצטרף לאחרונה לקבוצה הטריאתלון "רצי צהלה" המתאמנת באינטנסיביות כמה פעמים בשבוע לקראת טריאתלון עמק הירדן שייערך ב־9 במאי.

מתעופפים מחדש

בכירי ענף התעופה הצטופפו בשבוע שעבר בחצר ביתו של שגריר בריטניה בישראל טום פיליפס, באירוע שערכה חברת התעופה bmi. אורח הכבוד, מנכ"ל החברה העולמית נייג'ל טרנר, אוהד כדורגל מושבע של קבוצת נוטינגהאם פורסט, הופתע לגלות במקום את שחקני העבר בוני גינצבורג ואבי כהן. השניים באו לבקשת המארגנים, כדי לשמח את האורח.

עוד נכחו: מנכ"ל bmi בישראל סבסטיאן ויינשטיין; מנכ"לית בריטיש איירווייז יעל קטן, מנכ"ל לופטהנזה בישראל עפר קיש, מנכ"ל יאט"א קובי זוסמן ומנכ"ל משרד התחבורה גדעון סיטרמן, שקינח את נאומו ברמיזה לאל על: "יש חברות תעופה בישראל שלא אוהבות תחרות".

תרומה חברתית

עובדי חברת פמי פרימיום תרמו את תקציב המתנה לחג לטובת שיפוץ פנימיית "בית קדימה" בתל אביב. העובדים אף לקחו חלק בשיפוצים שנערכו בשבוע שעבר, בניצוחו של המנכ"ל איציק חמו. גם בטלדור החליטו השנה לוותר על המתנות המסורתיות לטובת 600 ארוחות חג למשפחות נזקקות, שיועברו באמצעות ארגון לתת. מנכ"ל טלדור אריה רימיני העניק את צ'ק התרומה לדן ללוז, המשמש כחבר הוועד המנהל של הארגון.

הידידים של ויצמן

באירוע שקיימה אגודת הידידים של מכון ויצמן בשבוע שעבר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב ראיינה דנה ויס מערוץ 2 את פרופסור עדה יונת ממכון ויצמן ואת ד"ר ברכה זיסר, העומדת בראש המאגר הלאומי לתורמי מוח העצם. באירוע נכחו גם נשיא מכון ויצמן דניאל זיפמן, יו"ר האגודה שמשון הראל והמנכ"ל יעל גורן.

ידידי המכון ברכה זיסר ושמשון הראל והמראיינת דנה ויס ידידי המכון ברכה זיסר ושמשון הראל והמראיינת דנה ויס ידידי המכון ברכה זיסר ושמשון הראל והמראיינת דנה ויס

המאמן אמר, עדינה חכם מבצעת

הכושר של מנכ"לית אנגלו סכסון עדינה חכם: "מדי בוקר, אחרי טיול עם הכלבה, אני מתחילה בספורט אירובי ולאחר מכן בסט של תרגילים לחיזוק השרירים ומתיחות שונות. אני הולכת ורצה על ההליכון שבביתי פעמיים בשבוע, משתדלת פעם בשבוע ללכת בחוף הצוק בתל אביב, גם בשביל הספורט וגם בשביל הנשמה. תוכנית האימונים שלי גובשה בסיוע מאמן אישי".

קינן. מאמצת לוחמים, צילום: אוראל כהן קינן. מאמצת לוחמים | צילום: אוראל כהן קינן. מאמצת לוחמים, צילום: אוראל כהן
הוזמנתם לאירוע השנתי של פורום ה־CFO?

האירוע: פורום ה־CFO, שמאגד את הדרג הניהולי הבכיר של החברות המובילות במשק, יעניק אותות הוקרה לפלנרים פיננסיים מצטיינים. האירוע יעמוד בסימן פרויקט אמץ לוחם של האגודה למען החייל.

הפרטים: 6-5 באפריל, 19:00, פו"ם שבמתחם גלילות.

המזמינים והמוזמנים: יו"ר האגודה למען החייל אביגדור קהלני, יו"ר פורום CFO נגה קינן, יוסי בכר, אסתר לבנון, רון איילון, אלי יונס, דורון בירגר, רם כספי, יצחק ניסן ומשה חורב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות