אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות הקיפאון: משלמים מיליונים על קרקעות במרכז

למרות הקיפאון: משלמים מיליונים על קרקעות במרכז

מגרש בשטח של 1.2 דונמים עם בית שעתיד להיהרס נמכר תמורת 2.3 מיליון דולר

05.04.2009, 23:07 | אורי חודי

פעילים בענף הנדל"ן מדווחים על סנוניות ראשונות של עסקאות מיליונים במרכז. ברמת השרון נמכר מגרש בשטח של 1.2 דונמים ב־2.3 מיליון דולר לפי שער של ארבעה שקלים לדולר. על המגרש ניצב בית ישן בשטח של 250 מ"ר בנוי, ולקרקע זכויות בנייה לשלוש יחידות דיור. "מדובר במגרש נדיר ברחוב בוסתנאי במערב העיר", אמרה מירי אופק, המתווכת שביצעה את העסקה. "זו אחת העסקאות הגדולות שנעשו בעיר".

עוד שתי עסקאות התבצעו בראשון לציון. לאחרונה נמכרה חלקת קרקע בשטח של 582 מ"ר ביותר מ־2 מיליון שקל. על הקרקע עתידות להיבנות שתי יחידות של צמודי קרקע, והיא נמצאת באזור חוף הים הצפוני של העיר. עוד חלקת קרקע בשטח של 1,991 מ"ר, המיועדת להקמת תחנת דלק, נמכרה ביותר מ־11 מיליון שקל.

לדברי גורמים בתחום, חוף הים בצפון־מערב ראשון לציון הוא אחד האזורים שבהם, למרות המשבר, קיימת פעילות ערה של עסקאות נדל"ן. אזור זה נותר לא מפותח במשך שנים, אולם לאחרונה השקיעה עיריית ראשון לציון עשרות מיליוני שקל בפיתוח השטח. באזור זה מוקם בימים אלו פרויקט שער הים של אפריקה ישראל, אזורים ומרחבי פיתוח - פרויקט של כ־640 יחידות דיור בשמונה מבנים. למרות המשבר החברות אינן מורידות את מחירי הדירות בפרויקט, והם נעים סביב 1.4 מיליון שקל לדירת 4 חדרים ו־1.6 מיליון שקל לדירות 5 חדרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות