אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת חג'ג' תקים בניין בגוש הגדול ב-70 מיליון שקל

משפחת חג'ג' תקים בניין בגוש הגדול ב-70 מיליון שקל

קבוצת רכישה בהובלת המשפחה רכשה באזור קרקע של 2 דונם ותקים בניין בן 10 קומות. בתוכנית: דירות פנטהאוז עם נוף לים ב-2.4 מיליון שקל

21.04.2009, 11:19 | דותן לוי
קבוצת רכישה בהובלת משפחת חג'ג' תקים בניין בן 10 קומות ברמת אביב בתמורה ל-70 מיליון שקל. מדובר בעסקת ענק שנייה של הקבוצה בתוך תקופה של שבועיים. לאחרונה רכשה הקבוצה מחצית מחברת ברגרואין רזידנטיאל המחזיקה במגדל מאייר שברחוב רוטשילד בתמורה ל-60 מיליון שקל.

בעסקה הנוכחית, רכשה הקבוצה מקבוצה של בעלים פרטיים קרקע בשטח של כ-2 דונם המיועדת להקמת בניין בן 10 קומות בתמורה ל-32.4 מיליון שקל. התב"ע לבניין מאפשרת הקמתן של 27 דירות, כך שהמחיר משקף סכום של 1.2 מיליון שקל ליחידה (כ-285 אלף דולר). היקפו הכולל של הפרויקט מוערך בכ-70 מיליון שקל.

הקרקע מצויה במבנן 4, שהינו מהמבננים המצויים בקו הראשון לים, וכל הדירות בבניין נהנות מנוף לים. בכוונת הקבוצה לתכנן את כל הבניין כדירות מיני פנטהאוז של 5 חדרים (120 מ"ר כל אחת ו-20 מ"ר מרפסת) וכן פנטהאוזים בשלוש הקומות העליונות של הבניין. עלות דירת מיני פנטהאוז חמישה חדרים בפרויקט, מוערכת בכ-2.4 מיליון שקל בממוצע - עלות שהינה נמוכה בכ-30% מרמות המחירים הנהוגות בגוש הגדול.

קבוצת הרכישה כוללת עורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצועות חופשיים נוספים, המתכננים להקים בניין ברמת מפרט גבוהה במיוחד, ברמה מעל לזו המקובלת בגוש הגדול. את הבניין יתכנן ככל הנראה האדריכל גיורא רוטמן והקבוצה אף תשכור שירותי מעצב פנים לשם שדרוג הבניין והשטחים הציבוריים הצמודים לו.

קבוצת חג'ג' מחזיקה בכ-20 פרויקטים באזור השכונות הצפוניות של ת"א. במהלך שנת 2008 מסרה הקבוצה שלושה בניינים בגוש הגדול וכן בניין ברמת אביב ג' החדשה.

לדברי גיא סחלי, מנהל השיווק של הקבוצה, הביקוש הרב לקבוצות רכישה נובע מהעדר אלטרנטיבות פיננסיות מקובלות להשקעה כיום.

את הקבוצה ארגן איש העסקים עידו חג'ג' והיא מיוצגת על ידי עוה"ד יצחק חג'ג' ואבי אברהם ממשרד חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות' (HBW). המוכרים יוצגו על ידי עו"ד מירי דונין ואריאל כץ.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות