אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קייזמן משפר את ההצעה לבעלי האג"ח של אסים צילום: בועז אופנהיים

קייזמן משפר את ההצעה לבעלי האג"ח של אסים

זאת בניסיון לשכנעם להצביע בעד הצעת ההסדר של החברה לדחיית תשלום האג"ח. בעלי האג"ח יקבלו לרכישת 5% ממניות אסים במחיר של 11 אג' וכן זכות הטלת וטו על החלטה של החברה לבנות בקרקע שרכשה

27.04.2009, 09:36 | גולן חזני

עדי קייזמן משפר את הצעתו לבעלי איגרות החוב מסדרה א' של חברת אסים: אתמול הודיעה אסים כי לאחר פגישות עם מחזיקי האג"ח הוחלט להציע להם שתי הטבות בניסיון לשכנע אותם להצביע בעד הצעת ההסדר של החברה לדחיית תשלום האג"ח.

תנאי ההסדר המקוריים שהציע קייזמן כוללים דחיית תשלומי קרן האג"ח בשנתיים הקרובות ופריסתם תמורת תוספת ריבית. כמו כן החברה תקצה למחזיקי האג"ח מסדרה א' מניות בשיעור של כ־10% מהון המניות המונפק של החברה, לצד התחייבות של החברה שלא לחלק דיבידנדים כל עוד לא ישולם תשלום הקרן הנדחה הראשון במלואו.

נוסף על כך, החברה התחייבה שלא לשעבד את נכסיה לטובת פעילות חדשה או נוספת, אלא רק למטרות פיתוח הנכסים הקיימים והקטנת החוב למחזיקי האג"ח - כל עוד לא ישולם תשלום הקרן הראשון.

אל הצעת ההסדר נוספו עתה שני סעיפים חדשים: בעלי האג"ח יקבלו אופציה לרכוש 5% ממניות אסים במחיר של 11 אגורות למניה (כיום נסחרת המניה במחיר של 8 אגורות), וכמו כן יקבלו זכות הטלת וטו על כל החלטה של החברה לבנות פרויקט בקרקעות שרכשה.

אסיפת בעלי אג"ח א' של אסים אמורה להיערך בשבוע הבא, ובה יוחלט אם לקבל את ההצעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות